Важливі новини

Шановні підприємці!

Напередодні Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть наші найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Бути підприємцем— це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Без діяльності підприємців взагалі важко уявити собі існування нашого суспільства, адже від успішного розвитку підприємництва й збільшення на цій основі надходжень до державного бюджету залежить якість здійснення економічних реформ в Україні, можливість вирішення соціально-економічних проблем і, як наслідок, розвиток і зміцнення національної економіки.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої держави та, зокрема, Київської області.

Щиро бажаємо успіху Вашому бізнесу, реалізації Ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості увласних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів іподальшого процвітання!

Упевнені, що такі працездатні й наполегливі люди, як Ви, зможуть зробити процвітаючою й успішною нашу країну!

Дякуємо Вам за високий професіоналізм і сумлінну працю!

Бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя Вам і Вашим близьким, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

Зі свого боку податкова служба України та, зокрема, Київської області прагнуть створити всі умови для успішного розвитку Вашого бізнесу.

Сьогодні податкова служба перетворюється з фіскального органу на сервісну службу, вводяться нові сервіси й робиться акцент на покращенні якості обслуговування платників податків.

У переліку сервісів на сьогоднішній день значаться:

· Центри з обслуговування платників податків,

· Центр сертифікації електронних ключів (http://www.cskidd.gov.ua/ тел. (044) 200-37-61),

· сервіс по наданню електронного інформаційного повідомлення про заборгованість по податках, зборах і обов‘язкових платежах,

· Єдиний реєстр платників ПДВ (http://sts.gov.ua/reestr),

· «Пульс податкової» (044284-00-07),

· «Черговий по країні» (http://buhgalter.com.ua/dpa);

· консультації та довідки з оподаткування (0-800-501-007, 454-16-13)

Діяльність податкової служби Київщини спрямована на забезпечення платникам податків максимально комфортних умов, високого рівня сервісу, спрощення процедури декларування та сплати податків на основі сучасних технологій податкового супроводу.

Відкрито та облаштовано приміщення Центру сертифікації ключів при ДПС у Київській області, який дозволить отримувати послугу видачі електронних ключів безкоштовно у приміщенні податкової служби лише за 20 хвилин.

Тільки за останні місяці в Київській області відкрито 13 центрів обслуговування платників податків, де в одному приміщенні можна отримати всі види послуг, що надаються податковою службою: адміністративні, інформаційні та консультаційні, аби платники податків витрачали не більше 15-20 хвилин на подання звітності, отримання довідки або консультації з оподаткування. У центрах працюють кращі фахівці податкової служби.

На допомогу платникам у центрах обслуговування розміщені стенди з роз’яснювальними матеріалами, зразками заповнення заяв, декларацій та податкової звітності, інформацією щодо ставок єдиного податку та розрахункових рахунків, тощо.

Найближчим часом такі центри будуть функціонувати при всіх податкових інспекціях Київської області.

Стратегія роботи податківців – прозорі, толерантні стосунки з платниками податків, бажання вести відкритий діалог і знаходити компромісні рішення.

Я маю надію, що у Київській області з кожним роком буде все більше відповідальних власників, талановитих бізнесменів та сумлінних платників податків.

Голова ДПС у Київській області О.Нізенко