Важливі новини

Свято квітів

В будь - яку пору року хочеться побачити веселку квітів, хочеться весни – повну ароматів, хочеться літа - повного тепла та затишку, і це все втілюють квіти, зберігаючи в собі таємниці наших бажань. Квіти як самоцвіти, дуже гарні, притягують погляд та нашу любов, проте для декого з нас вони є більш значущими і дорожчими, ніж коштовності, оскільки втілюють наші почуття.

Люди завжди прагнули прикрасити цими дивними дарами природи не лише святкові і урочисті дні свого життя, але і будні, яких, як відомо, у людей набагато більше.

Усі свята, загальнонародні і особисті, не обходяться без квітів. Квіти своєю красою, своїми пахощами не тільки прикрашають свято, але і створюють гарний настрій. У різні часи й у різних народів квіти не тільки були учасниками багатьох урочистих подій, але й на честь самих квітучих рослин влаштовувалися свята.

15 вересня в рамках Клубу вихідного дня було організовано та здійснено екскурсію з ліцеїстами Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту до міста, а саме на традиційне «Свято квітів», яке відбувалося на головній площі міста. Наші ліцеїсти мали нагоду помилуватися незвичайними композиціями із квітів, прогулятися прекрасними вуличками міста.

Свято квітів

Свято квітів

Свято квітів

Ліцеїсти отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій!

Ломака Юлія Анатоліїна,
вихователь Київського обласного ліцею-інтернату
фізичної культури і спорт
у