Важливі новини

Не діти - наше майбутнє, а наше майбутнє - в їх руках

Морозна зима не стала на заваді 28 учас­никам фінальної частини дитячого конкурсу «Юні дарування», що проходив напередодні Новорічних свят у центральному апараті Дер­жавної пенітенціарної служби України в Києві.

У фінальному турі брали участь талано­виті діти працівників органів та установ виконання покарань України, які успішно пройшли два попередні відбіркові тури.

Стуканова Софія

Білоцерківське училище професійної під­готовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України представляли на конкурсі діти співробітників - Стуканова Софія та Панчук Роман.

Всі учасники змагались в трьох вікових категоріях. Дивували своїм співом, тан­цями, акробатичними елементами, грою на музичних інструментах. А юні таланти з Білої Церкви, Роман і Софійка, подару­вали присутнім жвавий народний танок «Околиця». Танцювальний дует вирізнявся яскравими народними костюмами, про­фесійним вмінням танцювати, емоційністю та натхненням. Дітлахам зал гучно дякував своїми аплодисментами.

Таланти оцінювали: заслужений артист України, поет та композитор Лері Вінн (Голова журі); Голова Місії Отець Віктор; український саксофоніст, лауреат міжнарод­них конкурсів, викладач Академії сучасних мистецтв Дмитро Таган; начальник Інсти­туту кримінально-виконавчої служби Ігор Копотун і професор кафедри пенітенціарної педагогіки та психології інституту Тамара Кушнірова.

учас­ники фінальної частини дитячого конкурсу «Юні дарування»

Урочисто вітав лауреатів конкурсу началь­ник департаменту по роботі з персоналом Державної пенітенціарної служби України генерал-майор внутрішньої служби Сергій Зінченко. На знак вдячності за активну участь Стукановій Софії і Панчуку Роману та на добру згадку про конкурс він вручив Кубки від Голови служби та смачні новорічні подарунки.

Колектив Білоцерківського училища ППП ДКВС України і батьки юних лауреатів пишаються ними, їх талантами й бажають подальших успіхів у творчій діяльності, на­вчанні в школі та міцного здоров’я!

Крилатими стали словами почесної гості конкурсу Олени Балашової, звернені до поважних пенітенціарних працівників та батьків: «Пам’ятаймо, що не діти - наше майбутнє, а наше майбутнє - в їх руках».

Інформацію підготувала
Наталія Захарченко, викладач-мето­дист -
начальник кабінету педагогічної майстерності
Білоцерківського училища ППП ДКВС України