Важливі новини

ВДАІ Білоцерківського МВ інформує!

ВДАІ Білоцерківського МВ інформує!От і закінчились зимові канікули. Для дітей знову почались важкі шкільні будні. Але думками вони все ще відпочивають. Звісно, після відпочинку маленьким учасникам дорожнього руху дуже не хочеться пригадувати свої обов’язки та правила поведінки на дорозі. Пройде ще не один день, поки вони згадають все, чому їх навчили за минуле півріччя, знову впишуться в ритм шкільного життя. Але на вулицю після відпочинку вони вийшли вже сьогодні, і можливо хтось з них, запізнюючись до школи, вже перебіг дорогу в невстановленому місці. Саме тому нам, дорослим, необхідно до­помогти маленьким пішоходам пригадати Правила дорожнього руху та поведінки на дорозі.

В першу чергу хотілося б звернутися до батьків. Головна відпові­дальність у вихованні грамотного учасника дорожнього руху лежить на вас. Постійно роз’яснюйте дітям необхідність дотримання Правил дорожнього руху, вчіть їх орієнтуватися в дорожній обстановці; перед виходом на вулицю, нагадуйте дитині про правила поведінки поблизу проїзної частини; при переході через дорогу тримайте міцно дитину за руку, допоможіть їй вибрати найбезпечніший маршрут від будинку до школи, не виходьте з дитиною на проїжджу частину із-за стоячого транспорту, із-за кущів, не оглянувши попередньо дороги, - це типова помилка, і не можна допускати, щоб діти її по­вторювали, не дозволяйте дітям гратися поблизу доріг і на проїжджій частині вулиці. І головне - будьте прикладом для дітей у дотриманні Правил дорожнього руху.

Шановні водії! Будьте обережні та уважні за кермом на вули­цях і дорогах. Дотримуйтесь швидкісного режиму, зменшуйте швидкість поблизу пішохідних переходів, особливо поблизу навчальних закладів, де найбільша ймовірність появи на про­їжджій частині дітей.

І звичайно ж, діти. Хлопчики і дівчатка! Щоб уникнути біди, дотримуйтесь правил безпечної поведінки на дорозі! Кожного разу, перед виходом на проїжджу частину, зупиніться для спостереження за рухом на дорозі, щоб переконатися у відсутності автомобілів, ні­коли не перебігайте проїжджу частину, перетинайте її по позначених пішохідних переходах на дозволяючий зелений сигнал пішохідного світлофора. При їх відсутності вибирайте таке місце переходу, звід­ки дорога добре проглядається з усіх сторін й не грайтесь поблизу доріг - це небезпечно.

Знання та дотримання Правил дорожнього руху збереже Вам життя і здоров’я!

Інспектор ВДАІ Білоцерківського МВ
майор міліції О.Л. Антосюк