Важливі новини

3-й фестиваль дзюдо

26 та 27 січня у рамках календаря Федерації дзюдо у столиці України відбувся ІІІ Міжнародний дитячий фестиваль дзюдо серед юнаків 2000-2004 р.н.

Два попередніх турніри проходили на базі організаторів – київського спортивно-оздоровчого клубу «Тріумф», але нинішнього року органі­затори турніру вирішили обрати місцем баталій про­сторий і комфортний зал столичного Національного університету фізичного ви­ховання та спорту.

– Турнір з кожним роком зростає, – розповів голо­вний секретар змагань Сер­гій Мішкой. – Якщо в пер­ший раз до нас приїхало 400 учасників, минулого року рівно вдвічі більше, то в ці вихідні участь у змаганнях взяли майже більше тисячі юних дзюдоїстів. Наш тур­нір один з не багатьох в Україні, де кожен вік конкурує окремо. Думаємо, що так у дітей набагато більше шансів проявити себе і вибороти нагороди. Традиційно вручимо медалі, кубки та дипломи не лише призовий трійці, але і тим хто посів п’яті місця. Тобто й ті, хто опинився поруч з п’єдесталом, матимуть гарний стимул для подальшого розвитку своєї майстерності.

Нікіта Майданик зайняв почесне 2-ге місце

Нікіта Майданик зайняв почесне 2-ге місце

У Фестивалі бра­ли участь десять ви­хованців Білоцер­ківської спортивної школи «Олімп». (Тренер-Заслуже­ний тренер України Дзюба В.М.)

У впертій бороть­бі фіналу у ваго­вій категорії +55 кг наш білоцерківець Нікіта Майданик, зайняв почесне 2-ге місце. (На фото)

У цій же категорії Олександр Мурзін зайняв 5-е місце.

Вітаємо наших призерів, бажаємо їм успіхів в наступних змаганнях.

Вихованці „Богатиря” - призери міжнародного фестивалю з дзюдо

На татамі Фестивалю дзюдо боролися й шестеро ви­хованців білоцерківської ДЮСШ «Богатир». У підсумку змагань юні „богатирі” Григорчук Тимур та Римлянський Арсеній посіли треті місця у своїх вагових категоріях.

Вітаємо вихованців та тренерів відділення дзюдо в ДЮСШ „Богатир” - Кошеля Олега, Алієва Ахмеда та Ко­шеля Вадима.