Важливі новини

День сім’ї – свято кожної родини

День сім’ї – свято кожної родиниВ 1993 році Генеральною асамблеєю ООН був запроваджений міжнародний день сім’ї, для того щоб об’єднати родини всього світу, привернути увагу до чисельних проблем сім’ї. Відзначається цей день і в нашій країні, адже українці здавна славились міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері. В сьогоднішньому нашому житті з’явились нові сім’ї, які не є власне біологічними сім’ями для дітей, що за забаганкою долі залишились без батьківського тепла та любові, але які стали тією опорою, надією та можливістю відчувати себе синочками та донечками – це ПРИЙОМНІ СІМ’Ї. Сім’ї, які прийняли у власні родини діток, щоб оточити їх материнською любов’ю та батьківською турботою, ласкою і ніжністю.

Не дивно, що ці сім’ї відчувають свою причетність до святкування цього свята, адже з родини починається життя людини, тут відбувається формування її, як громадянина. В нашому місті на сьогоднішній день створено та функціонує 10 прийомних сімей, в яких виховується 14 прийомних дітей, соціальне супроводження яких здійснюється Білоцерківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До Міжнародного Дня сім’ї Білоцерківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді традиційно було проведено захід, який мав за мету привітання прийомних сімей.

Директор Центру – Людмила Іванівна Севериненко словами щирої вдячності сердечно вітала прийомних батьків за їх душевне тепло, терпіння, щиру любов, мудру житейську науку і надійну підтримку, якою вони щодня оточують та обігрівають зранені дитячі душі.

Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність та повагу за участь в організації вітання, можливість бачити щасливий блиск в очах дітей, неодноразову та безкорисливу допомогу під час проведення заходів директорам: ПП „Вулик” - Пелепею Івану Миколайовичу та Пелепею Сергію Миколайовичу, ПП «Зодіак» - Ользі Миколаївні Онопрієнко, ТОВ « Білоцерківконтракт» - Тамарі Петрівні Марченко, магазину «Солодкий рай» - Наталії Вікторівні Шевченко та магазину « Буквоїд» - Людмилі Валеріївні Скрипці, і бажає їм, щоб зроблене ними добро поверталось сторицею, а їхні благородні вчинки стали прикладом для наслідування численним підприємцям нашого міста. Адже сім’я – це основа основ і для кожної людини, і для кожної держави.

БУДЕ ЖИТИ СІМ’Я – БУДЕ ЖИТИ І ПРОЦВІТАТИ УКРАЇНА!

Людмила Лук’янець,
провідний спеціаліст Білоцерківського міського центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді