Важливі новини

68 років ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ. Знову ранок травневий білим квітом кружляє…

Інформаційна агенція «ПАРК-ІНФОРМ»
Білоцерківського міського Парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка
Директор Михайло Іванович Хоменко

Велика святкова програма в парку ім. Т.Г. Шевченка

«68 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкривавішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, світу - не підвладний часу. Світлий День Перемоги наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до цього Дня. Все менше залишається їх в життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати. Неможливо позбутися нав’язливої жахливої думки: а прийде ж день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж залишиться після них? А залишиться Пам’ять, світла Пам’ять про незабутніх героїв».

Такими словами розпочала святковий концерт до Дня Перемоги ведуча Наталія Каданцева. Концерт відбувся 9 травня на центральній площі Білоцерківського міського Парку культури та відпочинку ім.Т.Г. Шевченка (директор М.І. Хоменко). Білоцерківців зі світлим святом Перемоги привітали найкращі творчі колективи міста.

Солісти та актори театру ім.П.Саксаганського разом з В.В. Усковим перед виступом.
Солісти та актори театру ім.П.Саксаганського разом з В.В. Усковим перед виступом.

У дитячій ігровій програмі усі охочі незалежно від віку могли знайти забаву для себе: загадки, пізнавальні питання, ігри, конкурси, розваги і улюблений конкурс малюнка на асфальті. Всі учасники були нагороджені морозивом від нашого смачного друга ТМ «РУДЬ» та ТМ «ЛАСКА», а найактивніші отримали цінні призи.

Виставку малюнків «Свято Перемоги!» на святі представили учні відділу образотворчого мистецтва школи мистецтв №1 (керівник В.Л. Большаков). Надовго запам'ятається глядачам позитивний, емоційний концерт під назвою ««ЗНОВУ РАНОК ТРАВНЕВИЙ БІЛИМ КВІТОМ КРУЖЛЯЄ…»

Глядацька зала була повна і кожний творчий номер - будь то танець, театралізована мініатюра, пісня чи гра на музичних інструментах - глядач зустрічав бурхливими оплесками.

Ансамбль танцю «Надія»
Ансамбль танцю «Надія»

Непідробний захват, як завжди, викликав виступ солістів і акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського, де кожна постановка дивувала і радувала своєю яскравістю та глибоким змістом.

Різноманітні вокальні номери, колоритні, яскраві костюми, прекрасний сценарій, чудова режисура, життєрадісні ведучі, бездоганна організація - все це зробило гала-концерт, присвячений Дню Перемоги, яскравим святом!

Яскраве вечірнє естрадне шоу «Травневий зорепад» було насичене музичними подарунками від лауреатів та переможців всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів.

Час концертної програми пролетів як одна мить, і йти зовсім не хотілося. Коли звучала заключна пісня «День Перемоги» і всі учасники вийшли на сцену, глядачі в подяку за чудовий концерт аплодували стоячи.

Ансамбль танцю «Бон Вояж»
Ансамбль танцю «Бон Вояж»

День Перемоги - подія масштабна. Організація та проведення свята в нашому Парку пройшли під особистим керівництвом директора Парку культури Михайла Івановича Хоменка.

«Побільше б таких заходів для наших дітей, для нас ...», - «Який гарний концерт, від нього такий прекрасний настрій!», - «А як співали здорово!» - саме такі захоплені і теплі відгуки чулися від глядачів по закінченні свята.

ОЛЕКСА БІЛИЙ
«ПАРК-ІНФОРМ»