Важливі новини

Держенергонагляд попереджає...

Минулий опалювальний сезон ще довго будуть згадувати і енергетики, і пересічні громадяни. Ще б пак, «форс мажор» від самого початку сезону і до самісінького його кінця. Виходячи з ретельного аналізу усіх помилок і негараздів минулого опалювального сезону, Київська обласна державна адміністрація видала розпорядження від 30 квітня 2013 року № 181 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року». Це розпорядження прийняли до безумовного та своєчасного виконання всі структурні підрозділи обл-держадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення), департаменти агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу, освіти і науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, управління інфраструктури та туризму, управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласні установи і організації, ПАТ «Київоблгаз», ПАТ «Київобленерго».

Держенергонагляд зі свого боку просить звернути увагу на такі пункти у Додатку №1 до розпорядження голови адміністрації від 30.04.2013 №181:

Пункт № 9. Завершити розробку та затвердження місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування оптимізованих схем теплопостачання (у разі їх відсутності). Термін виконання до 01.08.2013;

Пункт № 11. Забезпечити проведення підготовчих і ремонтних робіт житлових будинків, інженерних мереж і споруд теплопостачання, газопостачання, електропостачання згідно з графіками. З метою забезпечення надійності теплопостачання споживачів виконати основний комплекс заходів та скласти акти готовності систем теплопостачання до опалювального сезону, з метою забезпечення надійного теплоспоживання оформити акти готовності систем теплоспоживання. Термін виконання до 15.09.2013;

Пункт № 14. Забезпечити 100% оснащення підприємств комунальної теплоенергетики приладами обліку відпуску теплової енергії. Термін виконання травень-вересень 2013 року.

Пункт № 16. Забезпечити встановлення до початку опалювального сезону засобів обліку води та теплової енергії в закладах охорони здоров’я, освіти та культури. Термін виконання до 01.10.2013.

Мабуть, не треба нагадувати, що найголовніше і першочергове завдання - проаналізувати технічний стан джерел теплової енергії (котелень) і теплових мереж, які забезпечують теплопостачання об’єктів житла та соціально-культурного призначення та вжити відповідних заходів щодо їх сталої роботи. Це пункт № 15 додатку №1 до розпорядження голови адміністрації. Термін виконання червень-вересень 2013 року.

Опалювальний сезон 2012/2013 років закінчився, але буде наступний, і ніхто не може гарантувати, що він буде легший.

04080 м. Київ, вул. Фрунзе, 85,

телефон/факс 594-78-56

e-mail: kosen@den-centre.energy.gov.ua

Державна інспекція з енергетичного нагляду
за режимами споживання електричної теплової енергії у Київській області