Важливі новини

На черговій сесії Білоцерківської міської ради: про перевиконання бюджету та обмеження руху великовагового транспорту на вулицях міста

Минулого четверга відбулося пленарне засідання 44-ї сесії шостого скликання, яке провів міський голова Василь Савчук.

Без надмірних емоцій депутати розглянули кілька питань порядку денного сесії. Серед них, які варто висвітлити для читачів нашого щотижневика: внесення змін і доповнень до бюджету, викликаних його перевиконанням та обмеження руху великовагового транспорту на вулицях міста.

На черговій сесії Білоцерківської міської ради

Перед початком розгляду питань наші обранці провели спільне засідання депутатських комісій, на якому погодили сам розгляд питань. Далі – заслухали кілька депутатських звернень, у тому числі й до міського голови. Стосовно розгляду питань порядку денного.

Про перевиконання бюджету за перше півріччя

Як доповіла начальник фінуправління Світлана Терещук, міську скарбницю (в доходній частині загального фонду) - значно перевиконано. Тому й виник сенс переглянути видатки бодай для захищених статей. А саме: на суму 10.098.875 гривень. Тож кому і скільки судилося отримати додаткових коштів, як кажуть, для «латання дірок»?

Понад 3 млн. 327 тис.грн отримає управління охорони здоров’я (на зарплату працівникам, медикаменти, бензин, теплопостачання). Близько 5 млн. грн - управління ЖКГ. Спорткомітет – 150 тисяч (для підтримки комунального закладу БМР «Льодовий стадіон»).

Стосовно виділення коштів для підтримки Льодової арени. На сьогодні цей спортивний заклад – не працює. Ось для його так званого запуску і виділена така сума. У серпні, як передбачається, любителям ковзанки можна буде вже зняти з полиць ковзани. До речі, Льодова арена обходитиметься місту у 800 тисяч гривень. Проте при умові, що 1 мільйон гривень витрат візьме на себе благодійний фонд Костянтина Єфіменка.

Про обмеження руху

Потрібно зауважити, що внесення цього питання на розгляд депутатів виникло через відповідне подання міського голови Василя Савчука. Цей документ і ліг в основу проекту рішення «Про обмеження руху по вулицях міста у зв’язку з високим температурним режимом». У проекті йдеться про таке: «…З метою забезпечення безпеки руху та збереження вулично-шляхової мережі, враховуючи аварійний стан мостів та шляхопроводів міста, зважаючи на сезонні природно-кліматичні фактори, відповідно до ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови Київської облдержадміністрації «Про заходи із збереженнями доріг загального користування в Київській області на період температури повітря понад +28 градусів тепла, міська рада вирішила:

- Обмежити рух великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн, шляхом введення режиму тимчасового обмеження руху вказаних великовагових транспортних засобів на вулицях міста з 10 годин до 22-ї години при температурі повітря понад +28 градусів. Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які перевозять вантажі, що швидко псуються, які використовуються для ліквідації стихійних явищ, надзвичайних ситуацій та ремонту (будівництво, утримання) об’єктів інфраструктури міста.

- Управлінню житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради розробити схему обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни навантаженням на вісь понад 7 тонн, встановити відповідні дорожні знаки та інформаційні панно.

- Управлінню містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради визначити місця для відстою великовагових транспортних засобів з усіх напрямків в’їзду в місто…».

На черговій сесії Білоцерківської міської ради

На завершення цього питання варто наголосити й на такому, що на пленарному засіданні сесії був присутній представник від нашого обранця до Верховної Ради Віталія Чудновського. Тому й виникло питання про можливе звернення народного депутата до верхніх гілок влади з приводу виділення коштів на будівництво об’їзної дорого (навколо Білої Церкви), ремонт вулиці Примакова, Колгоспної та Піщаної. В обговоренні питань взяли участь депутати В.Каверда, А.Король, С.Беркут, Л.Дригало, М.Бондаренко, В.Ямковий та кілька інших.

Андрій Петров