Важливі новини

У Кожениках буде зведено церкву

Кожного року в Україні, на Київщині і Білоцерківщині з’являється багато нових храмів. Людське око милує вишуканий дизайн і позолочені куполи цих культових споруд. Через рік – другий до переліку новозбудованих церков у Білоцерківському районі, завдяки старанням громади села Коженики та меценатам, долучиться ще одна святиня.

Звісно, що зведення церкви у сьогоднішніх умовах – справа нелегка і вимагає як фізичних зусиль, так і великої матеріальної підтримки. Тому до будівництва церкви залучилися Гринчук В.Ю., Диба В.І., Ляшенко А.В., Маршалок В.А. - це ті благородні люди, які проявляють християнську любов та підтримують жителів села у цій важливій справі.

24 липня керівник апарату Білоцерківської районної держадміністрації Руслан Шовкопляс зустрівся із священнослужителями, сільським головою Кожеників, сільчанами та представниками ЗМІ.

У Кожениках буде зведено церкву

Звертаючись до присутніх, керівник апарату наголосив, що, виконуючи доручення Президента України Віктора Януковича про відзначення 1025-ї річниці хрещення Русі, в кожному населеному пункті Білоцерківщини влада на місцях повинна забезпечити належну організацію урочистостей з нагоди цього свята. Для нашого народу відзначення релігійних свят та вшанування святих покровителів слугує об’єднуючим фактором, тому адміністрація району має зберігати християнські традицій та духовності народу.

У Кожениках буде зведено церкву

Також зазначалося, що за останні три роки на території району побудовано церкви у селах: Тарасівка, відділку Селекційному, Узині. На стадії будівництва церкви у селах: Сидори, Яблунівка, Михайлівка, Коженики. Закладено камені на будівництво нових церков і в селах: Трушки, Розаліївка, Іванівка, Фастівка, м. Узин.

Отець Володимир, долучаючись до розмови, розповів про історію місця та початок будівництва церкви у Кожениках.

Всі присутні мали можливість побувати на риштуваннях святині.

У Кожениках буде зведено церкву

На завершення відвідин села Анатолій Ляшенко- голова ФГ «Лад» від асоціації фермерів вручив священно-служителю отцю Володимиру ікону, як символ глибокої віри. В свою чергу, отець Володимир привітав присутніх із 1025-річчям хрещення Київської Русі та благословив на добрі справи.