Важливі новини

Дзвенить дзвінок - він кличе до навчання!

Для школярів Фурсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів початок нового навчального року був особливим, адже до учнів на святкову лінійку завітав міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Педагогічний колектив школи нараховує 28 вчителів, з них 6 – вчителів-методистів, 9 – старших учителів, 9 – відмінників освіти України. У школі навчається 218 учнів, поглиблено вивчається англійська мова, є комп’ютерний клас, мультимедійний проектор. Створений музей. Гарна спортивна база.

Першокласники, а їх налічується аж 28 дітей, немов заховавшись за великими букетами і тримаючи за руку старшокласників, гордо і трішки боязливо зробили свій перший крок, ступивши на стежину знань.

Микола Володимирович підбадьорював шестиліток, зазначив, що й сам виходець із сільської школи. Навіть поділився спогадами про те, що його мама була вчителькою, тому хлопцеві доводилося бути у всьому зразком для інших, а іноді так хотілося побешкетувати. У своєму виступі він щиро привітав всіх із традиційним вересневим святом Першого дзвоника. Зауважив, що Фурсівська сільська школа - яскравий приклад реалізації Програми “Рідне село”...

Дзвенить дзвінок - він кличе до навчання!

Сьогодні діти на селі мають прекрасні можливості розвиватися, вчитися. Їм створені всі умови, щоб молодь після закінчення навчання поверталася працювати в рідне село. Микола Володимирович щиро подякував учителям за нелегку працю і наголосив, що школа – це основа села, запорука майбутнього. А для кращого засвоєння учнями навчального матеріалу школі було вручено телевізор. І ще одна приємна деталь: маленьким школярикам міністр подарував нового підручника з англійської мови і зобов’язав дітей гарно навчатися.

Зі словами вітання до вчителів та учнів звернулися: голова Білоцерківської райдержадміністрації А.Немна, директор департаменту агропромислового розвитку О.Шевченко, сільський голова М.Фурсенко, директор школи М.Шевченко.

У своєму виступі Андрій Якович Немна привітав вчителів та учнів з Днем знань - днем великих надій та очікувань на краще. Зауважив, що триває реформування освітньої галузі, головна мета якого-створення рівних умов для здобуття якісної освіти дітьми району, у першу чергу – сільських дітей.

Кращі вчителі та учні були відзначені Грамотами та Подяками, цінними подарунками.

Радісно пролунав дзвінок, сповіщаючи, що свято знань завершено і учнів запрошують сісти за шкільну парту.