Важливі новини

Радилися освітяни Білоцерківщини

Під головуванням начальника відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації Оксани Кравченко відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів Білоцерківського району. На порядок денний було винесено ряд питань: про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за новими Державними стандартами, про зміни до документів стосовно відомчих нагород, про підключення бібліотек до мережі Інтернет та запровадження інформаційної системи (ЄДЕБО), про організацію харчування та дотримання норм санітарно-епідеміологічного режиму в ЗНЗ та ДНЗ. А методист РМК з питань збереження життєдіяльності, охорони праці О.Однорог доповів про підготовку закладів освіти до осінньо-зимового періоду.Також розглядалося питання щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Радилися освітяни Білоцерківщини

Оксана Кравченко проінформувала присутніх про те, що у Білоцерківському районі знаходяться 16 дитячих садочків, у яких виховується 848 дітей. Ще 20 дитячих садочків входять до складу навчально-виховних комплексів. У них виховується 339 дітей. При трьох школах створені групи короткотривалого перебування дітей з кількістю вихованців – 29 осіб.

Таким чином, цього року у районі дошкільним вихованням охоплені 1225 дітей. (У минулому році було 1167). У дошкільних навчальних закладах створено 1309 місць. Отже, наголошувалося, деякі садочки можуть мати більшу кількість дітей. Усі діти п’ятирічного віку охоплені дошкільним вихованням. Стосовно ремонтів у цих дитячих закладах. Проведено капітальні ремонти у Дроздівському садочку «Калинка», Узинських садочках «Сонечко» та «Зіронька», Озернянському дитсадочку «Малятко».

Протягом останнього року поліпшилася матеріальна та спортивна база в 6 ДНЗ: у них додатково встановлено спортивне знаряддя.

Посадовиця також повідомила, що 24 вересня відкривається дитячий ігровий та спортивний майданчик у Потіївському НВО, де, до речі, зросла кількість вихованців.

У всіх закладах придбано спортивний інвентар, іграшки, проведено поточні ремонти. З дітьми дошкільного віку працюють логопеди у 6 логопедичних пунктах.

Прозвучала ще й така інформація: у дошкільних закладах працюють 112 педагогічних працівників. У кожному закладі введена посада медсестри. Харчуванням охоплено 100% вихованців, середня вартість його становить 15 гривень.

Андрій Петров