Важливі новини

Зустріч депутата С. М. Масюка з «Асоціацією пенсіонерів»

Масюк Сергій Миколайович був обраний депутатом Білоцерківської міської ради по округу №15 (вул. Гризодубової та вул. Шевченка). За три роки депутатської діяльності молодий депутат встиг зробити чимало добрих справ: це як допомога у вирішенні проблем комунальних закладів (бібліотеки, садочка та ін.), так і надання благодійної допомоги мешканцям округу.

Масюк Сергій Миколайович

Але депутат повинен займатись не лише вирішенням матеріальних та фінансових проблем округу та його мешканців. Депутат повинен спілкуватися з людьми, знати, про що люди думають, вести роз`яснювальну роботу стосовно дій влади. Тому нещодавно Сергій Миколайович проводив зустріч з членами громадської організації «Асоціація пенсіонерів». На зустріч прийшло багато пенсіонерів, серед яких і діти війни, і ветерани праці. Було обговорено різні проблеми пенсіонерів. Це і проблема проїзду в маршрутках, і проблема паркування машин на тротуарах та ін. Ще з годину після виступу депутата люди задавали питання щодо продажу в кіосках алкогольних напоїв, розвитку міста та його інфраструктури.

Зустріч депутата С. М. Масюка з «Асоціацією пенсіонерів»

Відповідаючи на запитання пенсіонерів, Сергій Миколайович розповів про заплановану реконструкцію «Торгової площі», про озеленення міста, про роботу ЖЕКів.

Наприкінці зустрічі головою громадської організації «Асоціація пенсіонерів» була внесена пропозиція частіше проводити такі заходи.