Важливі новини

Підписана Угода між територіальним управлінням Держгірпромнаглядом і Білоцерківською міською радою

Минулого четверга у місті відбулося спільне засідання колегії територіального управління Держгірпомнагляду у Київській області та в м. Києві і представниками Білоцерківської міської ради. З метою реалізації державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки було підписано Угоду про співробітництво між зазначеними сторонами.

Під час засідання начальник територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в Київській області та в м. Києві О.Румежак проаналізував стан виробничого травматизму, у тому числі й із смертельними наслідками, за останні 5 років у столичній області. А також розповів про основні заходи задля поліпшення охорони праці та попередження травматизму в області. Чиновник назвав кілька офіційних даних у цифрах, які в цілому й покликали до дієвих заходів служб Держгір-промнагляду. Так якщо у 2009 році на виробництві області загинуло 18 осіб, а в минулому – 22 особи, то у поточному році (у першому півріччі) – аж 15!

Підписана Угода між територіальним управлінням Держгірпромнаглядом і Білоцерківською міською радою

Отже, у цій сфері є чимало проблем. В основному об’єктивних. Приміром кількість інспекторів нагляду територіального управління з промислової безпеки така, що в змозі охопити тільки один відсоток підприємств. Як наголошувалося, навіть при виявленні найгрубіших і постійних правил промислової безпеки на тому чи іншому підприємстві, інспектори за відповідним чинним законодавством не можуть призупинити його роботу. Проте дана служба все робить можливе, аби кількість травм та смертельних випадків дедалі зменшувалася. Задля цього проводяться семінари, круглі столи та інші організаційні заходи.

Як наголосив у своєму виступі міський голова Василь Савчук, підписання даної Угоди є важливим актом для міста. Адже Біла Церква є одним з найбільших промислових міст у столичній області. Відповідно й охорона праці на об’єктах промисловості має бути на високому рівні, яка, звісно, забезпечуватиметься профільними службами.

Під час підписання Угоди були присутні начальник відділу організації державного нагляду та управління охорони праці територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та в м.Києві В.Мошик, начальник Київської обласної державної інспекції з промислової безпеки С.Овчаренко, заступник міського голови Г.Джегур, ряд депутатів міської ради та представники ЗМІ міста.

Андрій Петров