Важливі новини

На апаратній нараді Білоцерківської РДА

21 жовтня під керівництвом голови Білоцерківської районної державної адміністрації Андрія Немни відбулася оперативна нарада за участю заступників голови, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

На апаратній нараді розглядалися питання про виконання у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, зокрема “Якісна та доступна медицина-кожному” в рамках реалізації проекту “Київщина без окраїн”.

На апаратній нараді Білоцерківської РДА

“Медична галузь, її реформування залишається пріоритетною для влади. Наше головне завдання - максимально наблизити медичну допомогу до населення та якомога швидше допомогти хворому, вчасно надати необхідну інтенсивну терапію. За останні 2 роки у районі на 10% знизився рівень загальної смертності, стабілізовано показник дитячої смертності, зменшилась кількість дітей та осіб працездатного віку, які в результаті свого захворювання отримали групу інвалідності. Зменшилась кількість хворих з гострими інфарктами міокарда та інсультами, знизився рівень смертності хворих у стаціонарі, забезпечено виконання планових завдань по заготівлі донорської крові, покращились показники, що характеризують роботу стаціонарного ліжка, ефективніше стали працювати денні стаціонари та стаціонари вдома.

Серед найближчих заходів, що ми плануємо реалізувати - придбання двох автомобілів для амбулаторій сіл Чупира, Піщана. Також плануємо облаштувати центр урологічної допомоги для жителів Білоцерківського району”,- про це сказав голова райдержадміністрації Андрій Немна перед присутніми.

З питанням “Про виконання в районі завдань і доручень Президента України в реалізації проекту “Якісна і доступна медицина — кожному”,- виступив головний лікар району Олександр Лопот.

“Сьогодні перед нами Президент України ставить важливе завдання-реформування медичної галузі. Адже всім відомо, що здорова нація- здорова країна. В Білоцерківському районі з відповідальністю підійшли до виконання цього завдання. За останні 3 роки з різних джерел залучено на ремонтні роботи та придбання устаткування для медичних закладів району — 4 мільйони 600 тисяч гривень. Значно покращено харчування та медикаментозне забезпечення хворих, які лікуються стаціонарно. В районі соціальної напруги, пов’язаної з реформуванням галузі охорони здоров’я немає,”- зауважив Олександр Андрійович.

На розгляд апаратної наради були винесені питання: “Звіт про роботу управління статистики в Білоцерківському районі за 9 місяців 2013 року”, та “Про стан виконання актів та доручень вищестоячих органів виконавчої влади, обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації з 01.10 по 20.10.2013 року”. За результатами розгляду питань були надані відповідні доручення та терміни їх виконання.

Андрій Петров