Важливі новини

Кубок Київської області з футболу серед юних футболістів на Білоцерківщині

Чудового сонячного дня 18 жовтня на стадіоні с.Шкарівка стартував Відкритий Кубок Київської області з футболу серед команд юнаків 2003-2004 р.н, 2004-2005 р.н., присвячений Дню визволення Київщини від німецько-фашистських загарбників.

Щоб здобути перемогу, приїхало 17 команд (м.Одесса, м.Житомира, м.Черняхів, м.Миронівка, м.Фастів, м.Богуслав, м.Макарів, м.Біла Церква та ін.) представників області та України.

Кубок Київської області з футболу серед юних футболістів на Білоцерківщині

Змагання розпочалися парадом відкриттям, на який були запрошені почесні гості: заступник голови Білоцерківської районної адміністрації Валентина Бачинська. “Здорові діти- здорова нація”, - саме такими словами звернулася до присутніх Валентина Петрівна. Вона зауважила: “Відповідно до Концепції нових соціальних ініціатив Президента та Уряду та Загальнодержавної програми розвитку фізичної культури і спорту основні зусилля на Білоцерківщині спрямовані на залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя”. Валентина Петрівна привітала команди зі спортивним святом та Днем визволення Київщини від німецько-фашистських загарбників, побажала гарних результатів. З привітальним словом виступила начальник відділу освіти Оксана Кравченко, привітавши кращі команди, які приїхали на Білоцерківщину, побажала їм успіхів. На параді-відкритті - учасники змагань привітно зустріли директора Білоцерківської районної дитячо-юнацької школи - Ганну Яценко, яка побажала учасникам удачі і в безкомпромісній спортивній боротьбі - перемоги сильнішому. З вітанням виступив голова Дитячо – юнацької футбольної ліги Київської області Валерій Васильович Золотухін. Він відзначив подяками за системний розвиток дитячо-юнацького футболу на Київщині Бачинську В.П., Кравченко О.П., Яценко Г.І., Ковальчука С.В., оголосив розклад та графік ігор Відкритого Кубку Київської області з футболу серед команд юнаків 2003-2004 р.н, 2004-2005 р.н., присвяченого Дню визволення Київщини від німецько-фашистських загарбників. Безпосередньо під його керівництвом проводилися змагання. За підтримки мецената - Юрія Горобця - Білоцерківський район представляли дві команди під керівництвом тренерів районної спортивної школи Гейла І.В., і Дугіна Г.К.

Команда 2003-2004 р.н. стала срібним призером змагань, поступившись лише команді з м.Житомира, а третє місце зайняла команда з м.Фастова. Також хочеться виділити юних футболістів району 2004-2005 р.н., які теж у своїй віковій групі вибороли срібні медалі Кубку Київської області, програвши команді «Чорноморець» м.Одеса.

Попереду наших футболістів чекає ще багато стартів, тож побажаємо їм успіхів та везіння.