Важливі новини

Андрій Немна: «Білоцерківський район вперше реалізував продукції на 1 мільярд гривень»

Шістнадцятого січня відбулося засідання колегії Білоцерківської районної державної адміністрації. Участь у засіданні традиційно взяв директор Київського обласного центру зайнятості Василь Якобінчук, голови сільських рад, провідні спеціалісти відділів, установ райдержадміністрації та райради.

Перед початком розгляду винесених на порядок денний питань відбулося вручення посвідчень членам «Золотого фонду Білоцерківщини». Зокрема, це почесне звання присвоєне Андрію Немні (голова Білоцерківської райдержадміністрації), Володимиру Клюєву (художній керівник народного муніципального аматорського хору «Від серця до серця»), Ользі Костині (Вільнотарасівський сільський голова), Віталію Говоруну (керівник ПРаТ «Маки»), Миколі Кабулі ( директор ДГ ім. 9 Січня). Загалом же нині до «Золотого фонду Білоцерківщини» входить близько 50 чоловік

Андрій Немна: «Білоцерківський район вперше реалізував продукції на 1 мільярд гривень»

На початку роботи колегії Андрій Немна наголосив, що цей рік оголошено в Україні роком Тараса Шевченка з нагоди 200-річчя від дня народження Кобзаря. В районі розроблено план відповідних заходів. Основними суб’єктами виконання плану виступають заклади культури та школи району. Також в цьому році планується відкрити погруддя Т.Шевченку в селах Фурси та Чупира. Тож він звернувся з проханням до всіх присутніх відповідально поставитися до відзначення визначної дати та зробити все можливе, щоб заплановані заходи пройшли на високому рівні. Крім цього, він зауважив, що робота по вшануванню пам’яті великого поета має проводитися систематично.

Далі Андрій Немна розповів про основні досягнення за 2013 рік та завдання на наступний.

«Минулий рік став успішним для Білоцерківщини. Він збагатив нас корисним досвідом, а також дав можливість переконатися у власних силах та впевнено дивитися у майбутнє. Підґрунтям роботи районної державної адміністрації є реалізація Державної програми активізації розвитку економіки 2013-2014 років, Програми економічних реформ 2010-2014 років, Програми «Україна для людей», а також регіональної програми «Київщина без окраїн». Все це дає змогу забезпечити стабільний соціально-економічний розвиток Білоцерківського району та підвищення добробуту його мешканців. Серед головних пріоритетів - розвиток соціальної сфери, дошкільних установ, закладів освіти і медицини», - наголосив очільник району».

Обговорюючи здобутки та досягнення в роботі, голова РДА підкреслив важливість врахування в роботі думки громади. На його глибоке переконання, будь-які рішення мають попередньо узгоджуватися з мешканцями населених пунктів на сходках сіл, зборах у трудових колективах, тощо. Адже саме зауваження та думки громадян є дороговказами для діяльності влади.

Серед основних досягнень, на яких наголосив голова адміністрації – стабілізація роботи промислових підприємств, що дало змогу реалізувати продукції на понад 1 млрд.грн., впровадження інвестиційних проектів, а це створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів, реформування житлово-комунального господарства, як приклад голова навів пророблену роботу по місту Узин, ремонт доріг (на цілі минулого року направлено близько 10 млн.грн.), модернізація та оптимізація освітньої та медичної галузей. В 2013 році введено в експлуатацію ряд об’єктів, серед яких: перша черга молочнотоварної ферми ТДВ «Терезине», овочесховище ТОВ «Білзерно», лінія по виробництву м’ясних консервів ТОВ «Візит». Минулого року район працював без боргів по заробітній платі, що стало можливим завдяки постійному контролю за виплатою зарплат на підприємствах і в організаціях. Особлива увага приділяється вирішенню соціально-побутових проблем мешканців району, розвитку соціальної інфраструктури.

«Усе вищеперелічене – результат плідної командної роботи. Крім цього, необхідно врахувати помилки минулого року та не зупинятися на досягнутому, а піднімати рівень роботи. Впевнений, що завдяки такому господарському підходу, концентрації зусиль усіх рівнів влади, підтримці Білоцерківської громади, районної, Узинської міської, Терезинської селищної і сільських рад нам вдасться модернізувати та покращити роботу саме тих об’єктів, яких мешканці району потребують першочергово», - підсумував Андрій Якович.

Також були заслухані виступи заступника голови райдержадміністрації Валентини Бачинської «Про роботу у Білоцерківському районі щодо підвищення рівня соціального захисту найвразливіших верств населення у 2013 році», начальника управління фінансів райдержадміністрації Анатолія Титаренка «Про підсумки виконання районного та місцевих бюджетів у Білоцерківському районі за 2013 рік», начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування міста Біла Церква та Білоцерківського району) головного управління МВС України у Київській області Олександра Грибенникова «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території Білоцерківського району у 2013 році», начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександра Коберника «Про стан виконання у 2013 році в Білоцерківському районі програми «Розвиток галузі тваринництва на період до 2015 року» та програми «Розвиток рослинництва на період до 1915 року», керівника апарату райдержадміністрації Руслана Шовкопляса «Про підсумки роботи Білоцерківської райдержадміністрації у 2013 році», «Про стан кадрової роботи в Білоцерківській райдержадміністрації у 2013 році», «Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Білоцерківської райдержадміністрації у 2013 році», «Про стан виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, депутатських звернень всіх рівнів у Білоцерківській райдержадміністрації за 2013 рік».

За підсумками наради дано доручення керівникам відділів та управлінь РДА та службам району проаналізувати стан показників соціально-економічного та культурного розвитку, проаналізувати причини виникнення негативних тенденцій розвитку та розробити заходи для покращення стану справ у 2014 році.

За офіційними
матеріалами райдержадміністрації

Андрій Петров