Важливі новини

Податкова міліція - на варті законності

Податкова міліція - на варті законностіСьогодні досить гостро стоїть проблема ненадхо-дження платежів до бюджетів в зв’язку із застосуванням суб’єктами господарювання різних схем ухилення від оподаткування. Саме тому, основними напрямками в роботі податкової міліції Білоцерківської ОДПІ є виявлення та руйнування схем мінімізації податкових зобов’язань платниками податків, повернення до бюджетів тіньових коштів, тощо.

Так, протягом поточного року головним відділом податкової міліції Білоцерківської ОДПІ прогнозні завдання по мобілізації коштів до Державного бюджету виконано на 106,3%, забезпечено надходжень на загальну суму близько 8 млн. грн, з яких за рахунок заходів з оперативного скорочення податкового боргу – 3,4 млн. грн, за актами та матеріалами перевірок – 1,8 млн. грн, за рахунок проведення профілактичних та інших заходів – 2,7 млн. грн.

Завдяки роботі податкової міліції викрито 16 злочинів у сфері оподаткування, з них -15 тяжких, за якими порушено кримінальні справи. Була викрита діяльність 2-х «фіктивних» фірм, 3-х злочинних угрупувань загальною чисельністю 6 чол., припинена діяльність 7 під-пільних цехів. Встановлено збитки по кримінальних справах поточного року на загальну суму більше 13 млн.грн, майже на 5 млн.грн зменшено суму податку на додану вартість, заявлену до відшкодування.

З метою виявлення і руйнування схем ухилення від сплати податку на додану вартість, розкрадання його з бюджету в нашій країні, в т.ч. на Білоцерківщині, проводиться операція ”Бюджет”. В ході цієї операції за матеріалами податкової міліції порушено 4 кримінальних справи щодо підприємств-вигодонабувачів та три кримінальні справи щодо фактів подання необґрунтованої заяви на відшкодування з бюджету податку на додану вартість.

Також проводиться комплекс заходів щодо протидії незаконному ввезенню товарів в Україну та їх подальшому обігу на внутрішньому ринку, виявленню та руйнуванню схем ухилень від оподаткування та мобілізації коштів до бюджету в рамках операції «Щит».

В ході цієї операції працівниками податкової міліції Білоцерківської ОДПІ проведено 16 перевірочних заходів, з них - 14 відносно суб’єктів підприємницької діяльності-імпортерів, в кожного з яких виявлено порушення діючого податкового законодавства. Донараховано і стягнуто за результатами перевірок 2,2 млн. грн. Вилучено незаконно ввезених в Україну товарно - матеріальних цінностей на суму 349 тис. грн, з них підакцизних товарів – 40 тис. грн.

Податковою міліцією Білоцерківської ОДПІ і надалі будуть проводитися дієві заходи по викриттю резонансних злочинів у найважливіших галузях економіки, руйнуванню схем ухилення від оподаткування, попередженню спроб незаконного відшкодування з бюджету ПДВ, в результаті яких додаткові кошти надходитимуть до бюджетів усіх рівнів.

Підготовлено та передано
до друку відділом масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян за
матеріалами ГВПМ
Білоцерківської ОДПІ