Важливі новини

Свято Єдності, Добра та Перемоги – 9 Травня у Білоцерківському Парку Шевченка!

У Білоцерківському міському Парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка (директор М.І. Хоменко) 9 Травня 2014 року відбулась велика святкова програма «Учися жити й пам’ятай, що скрізь живуть по світу люди. Але найкращий - рідний край!» Свято, як і годиться, вийшло світлим і сонячним. І, звичайно ж, радісним і дуже барвистим.


 9 Травня


У Парку Шевченка - одне з улюблених місць відпочинку і прогулянок жителів Білої Церкви - відразу ж після мітингу у Парку Слави почали збиратися городяни - представники різних поколінь білоцерківців.


 9 Травня


На доріжках парку молоді люди роздавали всім бажаючим стрічки «Україна Єдина- Біла Церква - Рідне місто». Найголовнішими гостями свята на честь 69-ї річниці Великої Перемоги стали ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ та наше майбутнє – ДІТИ!


 9 Травня


«Свято Перемоги, яке подарували нам наші ветерани, це не тільки мирне небо і вільна країна, це і гордість за народ, який вистояв у ті важкі роки, гордість за те, що ми з вами - нащадки фронтовиків, які загинули, і тих, хто вижив і сьогодні разом з нами святкує цей день», - сказав директор Парку культури Михайло Хоменко.


 9 Травня


Для гостей свята в цей день підготували великий концерт, в якому взяли участь провідні самодіяльні колективи міста і артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.К. Саксаганського. «У свято, яке всіх нас тут сьогодні зібрало, є дивовижне відчуття святості, - сказав художній керівник театру Заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Усков, звертаючись до глядачів. - Такого немає ні в одного свята».


 9 Травня


Весь день у парку працювали атракціони та лунала музика, а також відбувся чемпіонат на самого сильного жителя міста Біла Церква! Це свято спорту мешканцям Білої Церкви подарував фітнес центр «Атлант спорт». Прихильників спорту чекала зустріч з головним суддею цього чемпіонату - гордістю Білої Церкви, нашим земляком - багаторазовим чемпіоном Европи, чемпіоном світу з пауерліфтингу - українським богатирем Олександром Шепелем. Висловили подяку ветеранам і учні образотворчої студії школи мистецтв № 1, запросивши усіх на виставку картин «Переможний травень!». У конкурсі малюнку на асфальті з побажаннями переможцям – «Спасибі Вам за Перемогу!» - писали і діти, і дорослі, старшому поколінню за подвиг, який вони здійснили в ім’я життя на Землі!

Організатори свята дякують за допомогу в проведенні святкової програми - фірмі «МАРШАЛОК» та особисто Ользі та Вадиму Маршалкам.

@ 2014
ОЛЕКСА БІЛИЙ, «ПАРК-ІНФОРМ»