Важливі новини

Пам’ятка для рибалок

Любительський вилов риби влітку завжди приємний відпочинок. І майже кожен рибалка повертається хоч з деяким уловом, а іноді натрапляє коли риба клює досить інтенсивно. Тож, щоб рибалка не була затьмарена неприємною бесідою з інспектором слід пам’ятати вимоги Правил любительського рибальства, та накази Держрибоохорони на даний період.


Пам’ятка для рибалок


У всіх водоймах, крім орендованих, любительський лов риби в літній період дозволяється наживними та живцевими снастями з загальною кількістю гачків не більше 5 на рибалку, що присутній біля снастей в момент лову. При необхідності тимчасово залишити місце лову рибалка, щоб уникнути непорозумінь, тимчасово змотує свої снасті.

Любителям ловлі хижої риби на жерлиці забороняється використовувати як наживку цінні види риб, що перелічені в Додатку Правил любительського рибальства. Добова норма вилову не повинна перевищувати 3 кг.

Сувора заборона встановлена на вилов риби такими знаряддями лову, як сітки, ятері, павуки, екрани, драчі, остроги та інші, а за вилов риби електровудкою, вибухівкою, та шляхом потрави риби наступає кримінальна відповідальність згідно 249 ст. ККУ. Крім того відшкодовуються всі нанесені збитки.

Рибалки – любителі! Збережемо рибу від браконьєрів для себе та нащадків!

Для оперативного реагування тел: (067) 681-96-39

Начальник тервідділу №8
Держрибоохорони в Київській обл. Сербін С.Г.