Важливі новини

Реальна допомога білоцерківським військовим!

Зараз збираємо кошти для придбання приладів нічного бачення, біноклів, рацій, і якщо і Ви відгукнетесь, то, можливо, і тепловізора. Остання наша поїздка в зону АТО показала, що наші хлопці готові сидіти на мівіні, без шкарпеток, мила і води, але з РЕЧАМИ, які реально наближають перемогу над ворогом. Бійці, яким ми допомагаємо, реально на ПЕРЕДОВІЙ. А не понтуються в броніках в тилу. Ми розуміємо, що сьогодні багато хто допомагає нашим бійцям з 72 бригади. Але наша бригада одна з найбільших, більше 4 тис. чоловік! І саме на передову допомога як правило і не доходить. Ми самі ідемо «туди» і все передаємо безпосередньо в руки звичайним бійцям. Крім цього, ми, як і Крила Фенікса, являємося групою волонтерів, яка визнана військовою частиною на рівні керівництва бригади, аби уникнути зайвих непорозумінь. Просимо вас допомогти нам у зборі коштів! Перерахуйте посильну допомогу на рахунок в ПриватБанку 4149 4978 0586 9312 на ім’я Григоренко Ірина Володимирівна (або Кісельова)

Зробіть ксерокс цієї статті і передайте знайомим/друзям/колегам по роботі. Чим більше людей знає, тим більше шансів купити хлопцям необхідні речі! Звіт про стан збору коштів, закупівлю та передачу Ви можете подивитись в соцмережах (звіти про попередні поїздки також).

З будь-яким запитанням телефонуйте: 095-743-28-37 або 097-881-60-14 (Ірина Кісельова), vk.com/maidanbc, facebook.com/maidanbc, odnoklassniki.ru/bcmaidan.

Комментарии

Гость Гость 26.07.2014 17:11

Ну, теперь не жлобитесь, давайте скинемся: в гугл "как пополнить карту приватбанка" -, треться ссылка сверху, easypay точка ua. на 25-50 гривень никто из нас не обеднеет.