Важливі новини

Про стан місць масового відпочинку та якість води в Росі

Про стан місць масового відпочинку та якість води в РосіМіською санепідслужбою проводиться постійний контроль якості води р. Рось в районі центрального пляжу та в несанкціонованих місцях відпочинку населення.

Нагадаю, що за критеріями мікробіологічної оцінки якість води у відкритих водойм для купання поділяється на такі категорії:

- чиста (при вмісті кишкових паличок до 1000 в 1дм3 води). Купатися дозволяється;

- умовно чиста (при вмісті кишкових паличок до 5000 в 1дм3 води). Купатися дозволяється;

- брудна (при вмісті кишкових паличок до 50000 в 1дм3 води). Купатися не рекомендується;

- дуже брудна (при вмісті кишкових паличок більше 50000 в 1дм3 води).

За останніми результатами досліджень (від 16.07.14р.) спостерігається погіршення якості води р. Рось - за критеріями мікробіологічної оцінки вода відноситься до категорії «дуже брудна» в районі центрального пляжу. Індекс бактерій групи кишкової палички становить 62.000, що перевищує допустиму норму в 12,5 раз. При такій якості води є ризик інфікування, а тому купатися забороняється.

Однією із причин погіршення якості води може бути забруднення її колекторами зливової каналізації з вул. Шаумяна, Водопійної, Росьової, на яких відсутні локальні очисні споруди.

Дослідження річкової води продовжуються, про їх результати повідомлятиметься.

А.Гончаренко,
начальник відділу санітарного нагляду міської СЕС

Комментарии

Гость Гость 08.08.2014 18:51

Нам бы городу больше бассейнов и стадионов. В центре есть один, но туда не пускают. Типа надо идти к директору, если он разрешит, справки... Это все равно что чтобы купить пакет кефира, надо идти на прием к меру Белой Церкви. Тот же абсурд.

А вообще люди тонут чаше по пьяни. Хорошо бы не допускать таких к воде. И вообще запретить бухать на пляже(своими глазами видел) и собак там же выгуливать(запрещено законодательно).

Гость Гость 09.08.2014 07:51

Да кому мы нужны горожане...Никто о людях не думает и о городе тоже.Что сделано хорошего для города в последнее время? Кому нужна речка,парки?Руководство нашего города вообще ничего не делает.кафешки только открываютс мелкие везде для своего бизнеса,а для досуга граждан ничего не делается.