Важливі новини

Білоцерківській ветеринарній службі виповнилося 20 років

З нагоди 20-ї річниці заснування служби державної ветеринарної медицини у нашому місті відбулися чималі урочистості в залі місцевого театру. На свято білоцерківських ветеринарів були запрошені колеги з інших регіонів Київщини, представники міської влади та профільне начальство зі столиці.

Урочисте дійство розпочалося з показу документального фільму в якому розповідається про створення ветеринарної служби, перших керівників, які доклали чимало зусиль, фахового вміння, організаторських здібностей для становлення та подальшої успішної роботи цієї важливої для міста служби.

Підприємство державної ветеринарної медицини у нашому місті було створене 11 жовтня 1993 року за ініціативи голови Державного департаменту ветеринарної медицини України Павла Достоєвського. Першим керівником служби було призначено Леоніда Баглая.

За роки існування ветеринарної служби відбувалися в її структурі суттєві зміни. Проте суть в її роботі – бути на захисті здоров’я громадян – не змінювалася. Так і сьогодні структура ветеринарної служби представлена трьома напрямками роботи – інспекцією, лабораторією та ветлікарнями. У цих підрозділах ветеринарної служби працюють 72 фахівці.

Після показу документального фільму зал хвилиною мовчання вшанував воїнів, які загинули на Донбасі. (Пізніше шеф Управління білоцерківської ветеринарної медицини Володимир Вовкотруб у своєму виступі розповів, що його служба теж зробила чималий внесок у підтримку нашого війська. Зокрема, підрозділам 72-ї бригади, закупивши для їх потреб вогнегасники. Ось і сьогодні ветеринари міста також зібрали кілька сотень гривень для підтримки воюючих військовиків. За словами Володимира Григоровича, його колеги відмовилися від застілля з нагоди ювілейної дати, а кошти перерахують солдатам на фронт чи закуплять для них необхідні товари).

Варто зазначити, що з вуст гостей та запрошених на адресу білоцерківських ветеринарів лунало чимало добрих слів. Зокрема, з вуст заступника начальника Головного Управління ветеринарної медицини в Київській області Миколи Тібежа, секретаря Білоцерківської міської ради Олександра Олійника, голови Білоцерківської районної профспілки працівників агропромислового комплексу Володимира Василенка, проректора Білоцерківського національного аграрного університету, доктора ветеринарних наук, професора Володимира Сахнюка, декана факультету ветеринарної медицини Бориса Івасенка, начальника сектору зв’язків з громадськістю БЦМВ ГУ МВС України в Київській області підполковника міліції Андрія Семеренка. Посадовці вручили кращим працівникам у сфері ветеринарної медицини грамоти, подарунки та грошові винагороди. І що найприємніше, Олександр Олійник за дорученням міського голови Василя Савчука нагородив Володимира Вовкотруба «Відзнакою міського голови».

Білоцерківській ветеринарній службі виповнилося 20 років

Звісно, що зі словами подяки за добру працю своїм колегам виступив і Володимир Григорович Вовкотруб. Оскільки про його службу було показано фільм, шеф міської ветслужби зупинився на професійному факторі колег, зазначивши, що започатковували роботу у ветеринарній медицині Білої Церкви 23 працівники, а через деякий час їх кількість було збільшено – удвічі. Сьогодні на ниві ветеринарії уже працюють 72 фахівці. Збільшення кадрового потенціалу свідчить про найголовніше: держава покладає на ветеринарію величезну відповідальність, оскільки від її функціонування залежить здоровя населення, у тому числі і в царині безпеки продовольчих товарів. (З матеріалом про роботу ветеринарів міста у цьому році наш читач ознайомиться у наступному випуску щотижневика).

Володимир Григорович нагородив колег Почесними грамотами, грошовими винагородами. Кожного нагородженого зал вітав гучними оплесками. Особливо тих трударів, котрі працюють із самого початку заснування ветеринарної служби міста. А їх аж 8, що не розлучаються із своєю улюбленою, всім потрібною роботою.

Білоцерківській ветеринарній службі виповнилося 20 років

Білоцерківській ветеринарній службі виповнилося 20 років

Розповідь про святкове дійство ветеринарів варто доповнити ще й таким: з нагоди 20-ї річниці від дня заснування служби ветеринарної медицини був проведений чемпіонат з футболу серед працівників державних установ ветеринарної медицини Київщини. Приємно, що білоцерківські ветеринари були на висоті і на футбольному полі. Тож найкращі ветеринари-футболісти теж отримали грамоти та подяки, а команда – Кубок.

Також була проведена і виставка малюнків «Тваринний світ очима дітей».

Андрій Петров

Комментарии

Гость Гость 14.08.2014 17:05

Если потрусить эту ветеринарную службу то не только огнетушители и пару сотен гривен на потре**ости 72 бригады можно вытрусить, а и пару тюремных сроков для ее руководство за взяточничество и поборы.

Гость Гость 21.10.2014 16:34

Трусить надо было при бывшем начальнике! Сейчас служба процветает и на своём месте

Гость Гость 21.10.2014 18:58

Гость первый, Вас жаба давит, что все получается без Вассссс , не рой яму другому, сами свалитесь! Ветеринара так держать!!!!!

Гость Гость 21.10.2014 19:04

Була запрошеною на цьому святі! Організовано, що свято, що підготовка до свята на дуже високому рівні! Дуже сподобався фільм про будні служби. А коли згадали першого керівника і тих кого з нами вже немає, повірте, сльози котилися по щоках. Вовкотруб - добрий організатор, талановитий,чуйний та перспективний керівник, якого знають що районі, що в місті лише по добрих справах. Таких в Україні тре** по-більше і буде порядок.

Гость Гость 22.01.2015 12:15

гидко читати, покидьок, сам себе хвалиш, люстрація - це твій результат, про кіно на ТВІ ніхто не забув