Важливі новини

Від покарання за корупційну діяльність ухилитися не вдасться

ГУ Міндоходів у Київській області17 липня 2014 року управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області спільно з працівниками Головного Управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю служби безпеки України затримано старшого оперуповноваженого відділу викриття економічних злочинів оперативного управління Броварської ОДПІ під час отримання хабара в сумі 800 доларів США. За вказаним фактом прокуратурою Київської області відкрито кримінальне провадження. Впійманому на хабарництві обрано міру запобіжного заходу – домашній арешт. Працівниками управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області здійснюється оперативне супроводження кримінального провадження.

Для викорінення серед працівників органів Міндоходів такого ганебного явища, як корупція, управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області постійно проводяться профілактичні заходи. Так, з початку року працівниками управління проведено 350 таких заходів, в тому числі 152 бесіди в робочих колективах та 76 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких підготовлено та направлено 53 подання, винесено 63 офіційних застереження, а 17 співробітників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

За І півріччя поточного року проведено 20 обстежень адміністративних будівель та розглянуто 137 кандидатів на працевлаштування.

Результатом співпраці працівників управління із співробітниками Київської митниці Міндоходів стало складення 186 протоколів про порушення митних правил на загальну суму близько 10,5 млн. грн.

За січень-червень 2014 року управлінням внутрішньої безпеки направлено 2 матеріали про порушення податкового законодавства до підрозділів ГУ Міндоходів, в результаті розгляду яких донараховано понад 3,3 млн. гривень. Крім того, попереджено незаконних виплат податку на додану вартість на суму майже 1,3 млн. гривень.

ГУ Міндоходів у Київській області

Комментарии

Гость Гость 14.08.2014 19:25

Ну, пробуйте. Бог вам в помощь. Хотя политической воли у руководства страны нет. Реформ и борьбы с коррупцией до 3-го Майдана не будет. Вот наши военные обещают повесить кое-кого из предателей. Они сейчас там смертники — им можно все! Ждем вас живыми!