Важливі новини

На Білоцерківщині створено Академію пенсіонерів

За ініціативи голови Білоцерківської районної державної адміністрації Вадима Анатолійовича Маршалка була створена Академія пенсіонерів Білоцерківщини, яка є аналогом Академії пенсіонерів міста Білої Церкви. Саме з цієї нагоди в тісному, немов у родинному колі, за філіжанкою гарячого чаю та смачними цукерками, зібрались керівники клубів сіл району в приміщенні адміністрації.

На Білоцерківщині створено Академію пенсіонерів

- Академія пенсіонерів – це місце для тих, хто віддав частинку свого життя, здоров’я, часу на благо майбутніх поколінь. За плечима цих людей нелегкі життєві дороги. Тому ми повинні проявляти турботу про вас постійно, щогодини, щохвилини, щоб засвідчити нашу повагу, - такими словами розпочав зустріч Вадим Анатолійович.

Пріоритетним завданням цього зібрання, наголошувалося, сформувати напрямки діяльності та спланувати роботу Академії на 2015 рік. Тож було вирішено: проводити літературні вечори, зустрічі з творчою інтелігенцією Білоцерківщини і відомими людьми краю; організовувати концерти та конкурси, які б допомогли пережити тяжкі дні нашого сьогодення; запрошувати митців з різних видів декоративно-прикладного мистецтва для надання майстер-класів та підготувати виставки робіт митців району; здійснювати виїзди на природу з проведенням спартакіад для інвалідів і ветеранів праці; започаткувати регулярний перегляд вистав в театрі ім. П.Саксаганського, та багато інших цікавих срав.

Члени Академії обрали для себе і ще одне чи не найголовніше завдання: допомога армії. Чимало пенсіонерів із сіл, зокрема, Одноріг, Озерна, Межове, Потіївка, Михайлівка вже сьогодні шиють білизну, виготовляють устілки та плетуть теплі шкарпетки для наших бійців, які зігріватимуть героїв зимовими ночами в холодних бліндажах. З кожною ниточкою рукодільниці вплітають частинку сердечного тепла, материнської любові, побажання вижити та з перемогою повернутись у рідні домівки.

А члени клубу “Добром зігріємо серця” сіл Мала Вільшанка та Бакали Л.І.Мацука, Л.О.Захожа, Л.І.Качан, В.П.Терещенко, Т.Ф.Балас, С.І.Гончарук проявили добру ініціативу: організували за участю небайдужих односельців збір сала та переробили його в бутербродну масу з часничком і перцем. Щоб наші хлопці смакували, згадували рідний дім і знали: про них турбуються, чекають не тільки близькі та рідні, а й земляки.

До сказаного варто додати, що вже в кожному селі «академісти» створили пункти збору харчових наборів, теплих речей та засобів гігієни, які будуть відправлені нашим героям в зону АТО.