Важливі новини

Земельні ділянки для учасників АТО: перші перемоги

Земельні ділянки для учасників АТО: перші перемоги11 вересня в приміщенні Трогово-промислової палати відбулася прес-конференція на тему виділення земельних ділянок учасникам АТО. За 10 днів до цього в приміщенні Білоцерківської РДА проходила нарада, де за участю численних компетентних спеціалістів, представників районної та обласної влади, учасників АТО, їхніх матерів та дружин обговорювалося питання вилучення й передачі Академією аграрних наук земельної ділянки в межах Фурсівської сільської ради для потреб учасників АТО, як це передбачено законодавством.

Як відомо, це складне питання вирішується вже більше року за участю великої кількості людей, і наразі майже дійшло до фінальної точки: представник Академії аграрних наук надав гарантійного листа, де зазначалося, що за поданням Облдержадміністрації розроблено обґрунтування щодо вилучення землі, у ч.т. під інфраструктуру, й Академія аграрних наук передасть постанову голові Облдержадміністрації щодо процедури передачі цієї землі (ідеться про 176га, де 123,3га – це земельні ділянки, а майже 52,7га – землі під інфраструктуру). Цю постанову, власне, і привіз на зустріч заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк.

Окрім нього, у зустрічі взяли участь представники ГО «Рада матерів та дружин учасників АТО» на чолі з головою Оленою Лісовенко, перший заступник голови Білоцерківської РДА В.Гринчук, в.о.нач. управління Держгеокадастру в Білоцерківському районі М.Борозенець, керівник служби дільничних інспекторів міліції О.Микитюк, комбат 11 батальйону «Київська Русь» В.Вовк, представники білоцерківських волонтерських організацій.

«Наступні кроки в цьому питанні залежать від Держземагентства, оскільки є ряд питань, які потрібно відповідно до процедури вилучити, перевести в землі запасу, а потім передати в користування, попередньо затвердивши проекти для всіх, хто звертався із заявами про виділення земельних ділянок, а це понад 1233 особи» – пояснив В.Гринчук.

Михайло Борозенець, у свою чергу, запевнив, що за управлінням державного геокадастру питання стояти не буде. У найкоротші терміни будуть присвоєні кадастрові номери, після чого будуть затверджені відповідні документи: частина – обласним управлінням Держгеокадастру, а частина – сільською радою с.Фурси під час сесії.

Дмитро Христюк подякував «Раді матерів та дружин учасників АТО», які самовіддано долали тернистий шлях, борючись із бюрократичним апаратом, який залишився в державі.

Під час наради присутні обговорили деякі аспекти земельного питання, а саме - виділення площі під інфраструктуру (52,7га). Це питання наразі вирішується, і вже зовсім скоро, сподіваємося, справа повністю буде доведена до логічного завершення.

Олена Лук’янець


Комментарии

Гость Гость 05.10.2015 08:54

А кали рабів почнуть роздавать?