Важливі новини

На Київщині виявлено схему постачання товарів на територію України з уникненням від сплати митних платежів

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області, в ході проведення операції «Рубіж-2015», виявлено злочинну схему постачання на митну територію України товарів народного споживання з уникненням від сплати обов’язкових митних платежів.

Злочинним угрупуванням заявлено до розмитнення Київській митниці ДФС 45-футовий контейнер із брендовим жіночим взуттям китайського виробництва. Взуття надійшло під виглядом гуманітарної допомоги від американської кампанії на адресу благодійної організації із гучною назвою, яка містить ім’я відомого святого перших віків християнства. У якості набувачів такої «допомоги» вказано дитячий табір та християнські організації різних конфесій. Від співробітників податкової міліції представники цих організацій вперше почули про те, що вони нібито зверталися з проханням про отримання такої «допомоги».

В ході проведення обшуку на території митного посту Київської митниці ДФС вилучено біля 10 тисяч пар жіночого взуття, орієнтовною вартістю понад 80 тис. доларів США. Сума несплачених митних платежів складає близько 700 тис. гривень.

На даний час проводяться слідчі дії з документування протиправної діяльності.

ГУ ДФС у Київській області