Важливі новини

Рік спорту на Білоцерківщині показав вагомі здобутки

2015 рік був оголошений головою Білоцерківської районної державної адміністрації Вадимом Маршалком Роком спорту. І він дійсно був багатим на спортивні події, вболівання та перемоги. Спортсмени відіграли велику роль у зміцненні національного спортивного іміджу.

Рік спорту на Білоцерківщині показав вагомі здобутки

Урочистості з нагоди підведення Року спорту у Білоцерківському районі відбулися в приміщенні райдержадміністрації 25 грудня. Учасників дійства – спортсменів, ветеранів, трененерів і просто прихильників здорового способу життя привітали голова Білоцерківської РДА Вадим Маршалок, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, помічник-консультант депутата Верховної Ради України В.І.Гудзенка Людмила Веряскіна.

Звертаючись до присутніх, очільник райдержадміністрації Вадим Маршалок наголосив, що вперше за останній час у районі фінансується програма «Спортивна Білоцерківщина» на 2015-2017 роки, у рамках якої відбулася низка різноманітних фізкультурно-спортивних заходів. Спільно з відділом освіти та активістами спортивного руху, органи місцевого самоврядування, відділ молоді і спорту створили та презентували Карту спортивної інфраструктури Білоцерківського району.

Наші спортсмени взяли участь у 40 змаганнях з різних видів спорту – як в Україні, так і за кордоном, та вибороли 97 медалей, 49 з яких – золоті. Протягом року було проведено 30 районних спортивних змагань та розіграно 81 комплект медалей.

У червні 2015 року відбувся Перший етап Всеукраїнської Спартакіади державних службовців та представників ЗМІ. На спортивних майданчиках позмагалися 84 учасники.

Рік спорту на Білоцерківщині показав вагомі здобутки

До Дня фізичної культури та спорту відбулися Сьомі сільські ігри Білоцерківщини, де було розіграно 12 комплектів нагород.

«Ми пишаємося цими здобутками і горді тим, що наш край багатий на сильних, наполегливих та загартованих людей, які завжди прагнуть до перемог – як у спорті, так і в житті, – наголосив Вадим Анатолійович. – Щиро зичу всім вам здоров’я, наснаги, успіхів у всіх починаннях та високих нагород. Нехай вам легко підкорюються нові вершини спортивного олімпу – на благо Білоцерківщини та рідної України».

Під час урочистостей чимало теплих слів лунало на адресу ветеранів спорту, призерів та переможців міжнародних турнірів, найкращих футболістів, волейболістів, баскетболістів, легкоатлетів, дзюдоїстів та шахістів району. Усі вони були відзначені почесними грамотами Білоцерківської райдержадміністрації та Білоцерківської районної ради, кубками, медалями та подарунками: від народного депутата В.Гудзенка наймолодшим спортсменам вручили м’ячі та спортивний інвентар.

Саме завдяки вагомим здобуткам своїх спортсменів район довів, що має високий спортивний потенціал та гарні перспективи розвитку, а метою роботи районної влади залишається їх визнання та всебічна підтримка.

Олена Лук’янець