Важливі новини

У Шкарівці скоєно замах на життя свободівця

У Шкарівці скоєно замах на життя свободівця24 липня 2016 року у селі Шкарівка Білоцерківського району Київської області скоєно замах на життя члена Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Штонди Івана Васильовича.

Попередньо встановлено, що зловмисники заклали гранату біля воріт будинку, в якому проживає Іван Васильович. В результаті вибуху націоналіст втратив обидві руки, отримав інші важкі травми і нині перебуває у реанімації у важкому стані.

«ВО «Свобода» бере цю справу на особливий контроль. Ми будемо домагатися якомога швидшого та прозорого розслідування. Правоохоронці мають докласти максимум зусиль для розслідування, а злочинці мусять понести найсуворішу відповідальність», - прокоментував заступник голови Київської обласної організації ВО «Свобода», депутат Київської облради Вячеслав Хмельницький.

Іван Штонда відома та шанована людина в селі. Він є одним із засновників громадської організації "Старе русло с.Шкарівка", яка бореться за права односельчан, активно допомагає воякам російсько-української війни.

Прес-служба Київської обласної організації
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»