Важливі новини

Урочистості та святковий концерт «Ми – українці», з нагоди 25-ї річниці Дня Незалежності України

22 серпня в м. Біла Церква відбувся святковий концерт «Ми – українці»,  присвячений 25-й річниці Дня незалежності України.

Вітаючи білоцерківців із святом, міський голова Геннадій Дикий згадав про історичне минуле України: - «Сьогодні ми святкуємо 25-ту річницю Незалежності України, але на справді це був довгий шлях, який триває і досі. Наші батьки, сини і брати виборюють її на Сході. Ми виборюємо її тут - шляхом боротьби з корупцією, змінами в суспільстві. Виборюємо своє право називатися європейцями», - відмітив він.

Міський голова зазначив, що зараз місцеве самоврядування переходить на вищий і якісний рівень, коли громада міста має великі права. Геннадій Дикий закликав жителів Білої Церкви бути більш активнішими, приймати участь в територіальному об”єднанні громад, з метою прийняття зваженого та правильного шляху міста в майбутньому. Він  висловив переконання, що завдяки патріотизму  народ України виборює справжню Незалежність і щасливе майбутнє. « Борітеся – поборете!Вам Бог помагає! За Вас правда, за Вас слава і воля святая!», - процитував він слова великого Кобзаря.

За високу громадянську свідомість, сумлінну працю, активну участь у відстоюванні прав і свобод українських громадян, утверджені засад демократії та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України були   відзначені нагрудними  знаками «Відзнака міського голови»: член Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля – О.Півень; директор товариства з обмеженою відповідальністю «Снікос» - Р.Ярославська; волонтер – Т.Климчук; громадський діяч – О.Синякевич.

Також, в ході урочистостей, міський голова вручив почесні грамоти, грамоти, подяки працівникам органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ та підприємств міста.

Почесною Грамотою Київської обласної ради було нагороджено слюсаря з механоскладських робіт ТОВ СП «Укрінтерн» м. Біла Церква –  Петра Нечипоренка.

Ряд жителів Білої Церкви отримали подяки Київської обласної ради та почесні грамоти служби у справах дітей та сім”ї Київської обласної державної адміністрації Присутні мали можливість проглянути святковий концерт у виконанні артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

В заході взяли участь секретар міської ради Борис Смуток, депутати міської ради, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.