Важливі новини

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих! 

У Збройних Силах України продовжується комплектування військ військовослужбовцями служби за контрактом. Білоцерківський  ОМВК проводить відбір громадян, придатних до військової служби за станом здоров’я, яким небайдужа доля свого народу та територіальна цілісність України та які мають бажання проходити військову службу за контрактом.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли відповідний психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та не мали судимості, мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту.
Військовослужбовцям держава гарантує стабільне грошове забезпечення, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в медустановах Міноборони України. 
Окрім того, жителі Білоцерківського району, які заключили контракт на військову службу,  відповідно до обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям», отримають з обласного бюджету одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 4 мінімальних заробітних плат (12 800 грн)  та, відповідно до районної комплексної Програми «Турбота»,  одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 5 тис. грн.
Отже, якщо Ви мрієте отримувати достойну заробітну плату, прагнете фізичного розвитку, мати пенсію та соціальні гарантії – підпишіть контракт зі Збройними Силами України – єдиний контракт зі своїм серцем і країною!
Відділ внутрішньої політики, 
зв’язків з громадськістю та ЗМІ
апарату Білоцерківської РДА