Важливі новини

Віталій Кличко - політик, котрому варто довіряти!

Лідер всеукраїнської партії «Український демократичний альянс за реформи («УДАР»)» Віталій Кличко днями побував у Білій Церкві. Його місія відвідин, на відміну від інших так званих місіонерів від політики, які будь-що воліють вчепитися за важелі влади, аби збагатитися, була надто простою і відвертою, яка мала на меті розповісти білоцерківцям про основні засади партії «УДАР», зокрема своєї команди, котра прагне посісти чільне місце в гілках влади місцевого самоврядування задля того, аби пересічна людина почувалася щасливою, вільною, захищеною від свавілля чиновників, злиденного життя.

Масова аудиторія, котру зібрав Віталій Кличко у кінотеатрі ім. Довженка - зайве свідчення тому, що прихильників політичної сили «УДАР» - не одна тисяча серед свідомих білоцерківців.

Віталій Кличко - політик, котрому варто довіряти!

Віталій Кличко постав перед білоцерківцями простою, розважливою та компетентною у всіх проблемних питаннях людиною. Як вияснилося з його задушевної розмови, Біла Церква для нього є дуже знайомим містом. Адже у далекі юнацькі роки він, як молодий боксер, приїжджав до нашого міста на всілякі турніри та змагання. (Тому й не дивно, що по приїзді Віталія оточив добрий десяток йому відомих спортсменів, тренерів та просто знайомих).

Присутнім, для котрих він є ще малознайомою людиною, розповів про свій трудовий у спорті шлях. Так-так, саме трудовий, оскільки завдяки натхненній праці він добився такої слави, про котру навіть спортсмени із світовим іменем воліють мріяти.

А боксом Віталій Кличко став займатися з 14 років. За свою спортивну кар’єру досяг висот світового рівня: шестикратний чемпіон світу з кікбоксінгу, триразовий чемпіон України з боксу, срібний призер чемпіонату світу серед любителів, багаторазовий чемпіон Європи серед професіоналів, інтерконтинентальний чемпіон у суперваговій категорії за найпрестижнішими версіями… У 1999 році Віталій внесений до «Книги рекордів Гіннесса» як перший чемпіон світу у суперваговій категорії, який виграв 26 боїв нокаутом.

Потрібно зауважити, якщо людина у чомусь талановита, то вона талановита і в багатьох інших сферах. Тому й не дивно, що Віталій Кличко сьогодні живе і зайнятий не тільки спортом єдиним. Він – кандидат наук в області фізичного виховання і спорту, захистив дисертацію з теми «Методика визначення здібностей боксерів у системі багатоетапного спортивного відбору».

Судячи з його виступу перед потенційним білоцерківським електоратом, стало зрозуміло, що сьогодні Віталій – ще й активний громадський діяч, по­літик. Розпочинаючи з 2006 року він, як депутат Київради, став на шлях захисту прав та інтересів киян, створивши жорстку опозицію до міської влади. Для більш дієвої боротьби на користь киян, він створив у Київраді «Блок Віталія Кличка». Характерна деталь: зі зміною політичної ситуації в країні, позиція Віталія, яка ґрунтується на непідкупності й принциповості – не змінилася.

Стосовно, як мовиться, «текущего момента». Віталій Кличко на сьогодні має чисельну, досвідчену у всіх галузях народного господарства і в політичній боротьбі команду однодумців. Як наголошував сам Віталій, мета команди – створити передумови для успішного розвитку країни. Для цієї мети він, разом зі своїми однодумцями, прагне об’єднати навколо своєї політичної сили – партії «УДАР» - успішних, освічених, активних людей та долучити їх до управління державою. Адже стара влада довела свою неспроможність нею керувати. Вона на сьогодні просякнута корупцією, зажерливістю, «кришуванням» так званих мафіозних структур та угруповань… В сенсі альтернативи, за словами Віталія Кличка, партія «Український демократичний альянс за реформи «УДАР»» в цілому та його команда зокрема – є незаплямованою, чесною, а також дієвою стосовно прийдешніх позитивних змін у суспільстві. Тому до партії невпинно зростає кредит довіри з боку потенційних виборців усієї країни.

Віталій Кличко - політик, котрому варто довіряти!

Характерна деталь: прості, правдиві слова Віталія часто зал переривав бурхливими оплесками. Ще б пак, адже лідер партії не нав’язував своїх думок присутнім, і не агітував за свою політичну силу, а дохідливо доводив, що пора починати нове життя за європейськими стандартами.

На завершення зустрічі з білоцерківцями, Віталій Кличко наголосив, що його команда – то люди, які вирішують і ладні й надалі вирішувати проблеми в будь-якому регіоні країни. І це завдяки тому, що команда сформована не за вказівкою «згори», а сформувалася на місцях. Тож вона знає всі проблеми, котрими переймається кожний регіон, область, район країни.

Віталій Кличко, будучи тактовною людиною, дав можливість всім бажаючим задати йому будь-яке запитання. Якщо умовно всі запитання згрупувати за їх тематичним змістом, то чимало білоцерківців цікавилося життям Віталія, як пересічної людини, багато переймалося його планами на майбутнє. Та чи не найбільша частина присутніх у залі кінотеатру хотіла з вуст Віталія Кличка почути обіцян­ку: що його команда ладна зробити, аби навести лад у Білій Церкві?

Відповідь з вуст лідера партії «УДАР» не забарилася. «Проблеми Білої Церкви нічим не відрізняються від тих, що існують майже в кожному місті країни. У тому числі – й Києві. Тобто, будинки мало підготовлені до осінньо-зимового періоду, дороги – у жахливому стані, погане освітлення вулиць, не на належному рівні працює житлово-комунальна сфера… Потрібно створити конкуренцію ЖЕКам. Буде конкуренція - буде і якість. У столиці вже запроваджено таку практику і відчутні результати».

Отже, партія Віталія Кличка «УДАР» здатна, як і сам лідер на рингу, нанести суттєвих, дієвих, відчутних ударів по всіх негараздах, аби білоцерківці й далі від них не страждали і не переймалися тривогами про завтрашній день.

Того ж дня Віталій Кличко провів прес-конференцію для представників ЗМІ міста. В ході обопільної відвертої розмови порушувалися ті ж проблеми, ті ж шляхи їх вирішення, що і в залі кінотеатру. Журналісти залишилися задоволеними, лідер партії «УДАР» залишив про себе враження як доброї, порядної людини і дипломатичного політика.

Микола Висіцький