Важливі новини

Повна безпека агропромислових підприємств від посівної до збору врожаю забезпечить поліція охорони Київщини.

Повна безпека агропромислових підприємств від посівної до збору врожаю забезпечить поліція охорони Київщини. 

Останнім часом жертвами махінацій та неправомірних дій часто стають агропромислові підприємства. Почастішали випадки рейдерських захоплень та атак.

Якщо вчасно подбати про безпеку своєї власності можна уникнути багатьох проблем. Серед основних заходів це – належне визначення права власності, юридичне супроводження проведення робіт та послуг, а також кваліфікована організація охорони та безпеки підприємств.

Зараз в Україні триває весняна посівна компанія. Від Посівної  до збору врожаю,  подальшої переробки та зберігання, сільськогосподарські підприємства потребують надійної охорони.

З урахуванням наявного досвіду та нормативно–обґрунтованих прав на надання охоронних послуг, Управління поліції охорони в Київській області, пропонує комплекс заходів щодо забезпечення надійної охорони майна, товарно – матеріальних цінностей та особистої безпеки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу.

Шановні фермери та власники сільськогосподарських підприємств!

Якщо Ви хочете зберегти свій урожай без втрат, звертайтесь до Управління поліції охорони в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Гайдара, 8.

Телефони: 044-287-04-77 (чергова частина)

Та за телефоном (080)(099)(097)(073) 050 22 20 .

 

 

                                                                                     Управління поліції охорони

                                                                                       в Київській області