Важливі новини

Геннадій Дикий провів черговий прийом громадян


Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, 04 липня міський голова Геннадій Дикий провів черговий прийом громадян.

До нього звернулося 22 білоцерківця з питаннями, які мали як з приватний, так і загальноміський характер. Наприклад, о дин із жителів звернувся із проханням розглянути можливість презентації діяльності антинаркотичної асоціації, ще один запропонував пропозиції щодо заходів по енергоефективності і енергозбереженню в місті.

Мешканці вулиць Кільцева, Островського та Осипенка звернулися з проханням відремонтувати дорогу, а вул. Сагайдачного попросили поставити сміттєві баки. Громадяни піднімали питання благоустрою міських територій, облаштування водовідведення по пров. Водопійна та ін.

Також зверталися з приводу сприяння в отриманні житла, приватизації земельних ділянок та нежитлових приміщень, влаштування на роботу, ремонту покрівлі багатоквартирного будинку та ін.

Геннадій Дикий усім надав роз’яснення щодо питань, які їх цікавлять, а відповідним службам дав доручення щодо вивчення та розгляду можливості вирішення піднятих питань.

Записатися на особистий прийом громадян ви можете у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м.Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.