Важливі новини

Призначення директора Індустріального парку " Біла Церква"

  Володимир Хмурич, який у 2017 році звільнився з посади заступника міського голови з міжнародних зв'язків, нещодавно був призначений директором індустріального парку «Біла Церква». 

  До призначення на цю посаду Володимир Хмурич займав ряд посад у фінансовому секторі. Під час роботи у міській раді займався впровадженням Стратегії розвитку Білої Церкви, куруючи роботу Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви. 

  З 2010 року Володимир Хмурич працював віце-президентом компанії «ICON Private Equity», а з 2012 року в інвестиційному підрозділі System Capital Management. Також працював директором компанії бізнесмена та колишнього народного депутатата від Партії регіонів Василя    Хмельницького «Кі Фанд Менеджмент». У Володимира вищу економічну освіту (Києво-Могилянська Академія), також має сертифікат дипломованого фінансового аналітика, (CFA Institute).

  На посаді директора індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич планує зосередити увагу на реалізації незавершених проектів і залученні нових партнерів.

  «Модель індустріальних парків показала себе як ефективний механізм розвитку промисловості в усьому світі. І наш парк — це оптимальне рішення для організації рентабельної і захищеною бізнес-моделі для виробника. Ми беремо на себе питання, пов'язані з інфраструктурою, взаємодії з місцевою владою, будівництвом і організацією бережливого виробництва. Таким чином, кожному клієнту парк надає унікальний набір сервісів, дозволяючи їм зосередитися на розвитку бізнесу», — зазначив Володимир Хмурич.