Важливі новини

Стипендія міського голови активним студентам.

  20 вересня під головуванням заступника міського голови Валерія Гнатюка відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква на 2018-2019 навчальний рік.  Комісією були розглянуті клопотання органів студентського самоврядування, підтримані рішенням вчених (педагогічних) рад вищих навчальних закладів міста на претендентів з числа кращих студентів, які навчаються за денною формою навчання.

  Стипендія міського голови кращим студентам міста заснована у 1997 році. Вона є унікальною у тому розумінні, що не є суто академічною. Належний рівень навчання – обов’язкова передумова, але вирішальне значення мають здобутки молодої людини у громадському житті вищого навчального закладу та міста.
Серед претендентів були активні учасники волонтерського руху, студентського самоврядування, активісти Червоного Хреста, ініціатори міських заходів, учасники екологічних акцій,  акцій милосердя, тощо.

Після обговорення кандидатур, комісією було прийняте рішення рекомендувати  міському голові призначити стипендію (в розмірі 500 грн.)  21 студенту   ВНЗ,  які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста. Зокрема:

- Білоцерківський національний  аграрний університет:

1. Кардибан Анастасії Леонідівні                           - 4 курс, агробіотехнологічний факультет;
2. Вуйко Анні Михайлівні                                       - 3 курс, біотехнологічний факультет;
3. Ольховику Віталію Ігоровичу                             - 3 курс, біолого – технологічний факультет;
4. Черненко Діані Сергіївні                                     - 3 курс, екологічний факультет;
5. Вонсарівській Аніті Олександрівні                    - 4 курс, економічний факультет;
6. Сергєєвій Віталіні Віталіївні                               - 3 курс, факультет права і лінгвістики;
7. Гаврилюк Іванні Іванівні                                     - 3 курс, факультет ветеринарної медицини;
8. Гоцуляку Максиму Миколайовичу                    - 3 курс, факультет ветеринарної медицини;

 - Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету:

9. Стеценко Юлії Юріївні                                     - 2 курс, відділення інформаційних технологій;
10. Яценко Дар’ї Сергіївні                                    - 2 курс, відділення інформаційних технологій;
11. Шараварі Владиславу Віталійовичу              - 2 курс, відділення інформаційних технологій.

- Комунальний вищий навчальний заклад  КОР «Білоцерківський  медичний коледж»:

12. Бурлаці Анжелі Віталіївні                             -  4 курс, спеціальність «Сестринська справа»;
13. Голубу Іллі Віталійовичу                               - 3 курс, спеціальність «Лікувальна справа».

- Комунальний вищий навчальний заклад КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»:

14. Даценку Артему Євгенійовичу                    -  4 курс, спеціальність «Початкова освіта»;
15. Скачковій Вікторії Олександрівні                -  1 курс, спеціальність «Початкова освіта».
16. Бараєвій Діані Олегівні                                   -  3 курс, спеціальність «Соціальна робота».
 
- Білоцерківський  інститут  економіки та управління вищого навчального закладу
«Університет «Україна»:

17. Заліток Анні Юріївні                                       -  3 курс, спеціальність «Фінанси, банківська
                                                                                     справа та страхування»;
18.  Нікітюк Ользі Олегівні                                 -  5 курс, спеціальність «Фінанси, банківська
                                                                                     справа та страхування»;

- Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики обліку та аудиту:

19.  Сироватському Владиславу Олеговичу         - 3 курс, спеціальність «Підприємництво,
                                                                                       торгівля та біржова діяльність»
- Білоцерківський коледж  сервісу та дизайну:

   20.  Вовні Анастасії Олегівні                                -  2 курс, спеціальність 182 «Технології легкої
                                                                                       промисловості.

- Державний вищий навчальний заклад «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум»:

21. Донцю Володимиру Олеговичу                  -  4 курс, спеціальність «Монтаж і експлуатація
                                                                                    електроустаткування підприємства і
                                                                                    цивільних споруд»