Важливі новини

За сім місяців податківці надали 30,3 тисяч адміністративних послуг

За сім місяців податківці Білоцерківського управління надали 30,3 тисяч адміністративних послуг

 

 Найчастіше мешканці регіону звертаються до Центрів обслуговування платників Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області за отриманням облікової картки платника податків, яких за січень-липень 2019 року надано 11,9 тисяч. Наступна за популярністю є видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 5,9 тисяч довідок.

На сьогодні, Державною фіскальною службою України реалізована можливість отримати вищевказані довідки використавши ресурс «Електронний кабінет платника». Завдяки подачі заяв в електронному вигляді, значно зменшилась кількість звернень громадян безпосередньо до центрів обслуговування платників з метою отримання паперових довідок та витягів.

Крім того, з початку року проведено реєстрацію 613 реєстраторів розрахункових операцій, 2106 розрахункових книжок, 363 книг обліку розрахункових операцій. Підготовлено 2398 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 2437 платників єдиного податку та проведено реєстрацію 1955 книг обліку доходів і витрат фізичних осіб-підприємців. Надано 1714 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України.

Також, в Центрах обслуговування платників можна отримати усні консультації щодо застосування норм діючого податкового законодавства та ознайомитися із тематичною друкованою продукцією

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській