Важливі новини

За лаштунками театру

В’ячеслав Валентинович Усков, директор-художній керівник Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського

В’ячеслав Валентинович Усков,
директор-художній керівник Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського, Заслужений діяч мистецтв України:

- Коли хвалять наш театр, мені завжди дещо прикро через те, що не всіх тих людей, котрі заслуговують на похвалу, помічають і знають. Складається хибне уявлення, що театр – це лише актори. Насправді, театр – це передусім технічні цеха. До речі, навіть у штатному розписі працівників, котрі готують виставу, втричі більше, ніж тих, хто грає виставу.

На сьогоднішній день у театрі працює 236 осіб. З них – лише 87 акторів. У нашому театрі немає другорядних працівників, усі ми – один злагоджений колектив, єдина родина.

Олександр Володимирович Моронов, заступник директора по роботі з глядачем

Олександр Володимирович Моронов, заступник директора по роботі з глядачем:

- Від роботи нашого відділу залежить фінансовий стан справ у театрі. Служба - нелегка, але цікава. Останні наші гастролі, котрі відбулися в Ужгороді, Хмельницькому, Житомирі показали, що ми працюємо у правильному напрямі. Гастролі пройшли з успіхом. Найближчим часом ми плануємо відвідати з гастролями Ніжин, Дніпропетровськ. А в перспективі плануємо об’їхати всю Україну. Крім того плануємо попрацювати з поляками по обмінним гастролям, поїхати у Росію тощо. І перш за все, ми не забуваємо про нашого улюбленого білоцерківського глядача. Ми його любимо, поважаємо, цінуємо і завжди раді бачити у нашому театрі.

Наталія Сергіївна Гаєвська, директор з творчої діяльності

Наталія Сергіївна Гаєвська, директор з творчої діяльності:

- У театрі я працюю четвертий сезон.
4 роки тому вигляд театру ім. Саксаганського нас, молодих акторів, м’яко кажучи, шокував. І ми, як тверезо мислячі люди, здавалося б, не повинні були обрати саме цей театр. Та В’ячеслав Валентинович Усков настільки своєю харизмою вплинув на нас, надихнув, наобіцяв і…я повірила. І тепер розумію, що не дарма. Він надав нам можливість втілити у життя свої ідеї, задумки, створити щось нове. Наразі це вже абсолютно новий театр, ми сподіваємося, що саме такий, який потрібний глядачеві.

Віталій Олександрович Захарін, начальник електроцеху

Віталій Олександрович Захарін, начальник електроцеху:

- Наш цех – маленька частинка великого механізму. Але без нас нічого не вийде. Можете собі уявити виставу без світла на сцені? Я чудово розумію, як важко нині доводиться «вибивати» фінансування. Втім ми зараз плануємо придбати світлодіодну апаратуру. Вона дозволить нам створювати якісний звук не лише у театрі, а й на виїздах. У нас працюють справжні професіонали, котрі знають, що і як треба робити, а найголовніше – хочуть це робити і роблять!

Дмитро Вікторович Ільїн, артист балету вищої категорії

Дмитро Вікторович Ільїн, артист балету вищої категорії:

- У театрі ім. Саксаганського я працюю з початку нинішнього сезону. Раніше три роки працював у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. П.Куліша. Зустріли мене саксаганці просто шикарно! Тут панує неймовірна атмосфера! До того ж у Білій Церкві дуже добрий, вдячний, приємний глядач. Коли я приїхав працювати у Білу Церкву, театр надав мені житло, за котре мені навіть платити не треба (квартири, що знімають актори, оплачує театр). Такого наразі немає більше ніде! Тому зараз я вірю всьому, що каже керівництво, бо впевнився, що ці слова не порожній звук, за ними – конкретні справи.

Всеволод Петрович Шекіта, Заслужений артист України

Всеволод Петрович Шекіта, Заслужений артист України:

- У цьому театрі я працюю вже шостий сезон. Я скажу просто і банально: моя заробітна плата і житлово-побутові умови поліпшилися разів у 10! Це досить показово. Творча особистість лише тоді може повністю сконцентруватися на роботі, коли йому не треба думати про хліб насущний. Інакше, про яку Музу може йти мова, коли в тебе живіт марші грає? Я можу з упевненістю сказати, що наразі ми почуваємося набагато комфортніше, бо умови роботи значно покращилися: стало тепліше, затишніше і приємніше.

Щодо себе особисто я відверто скажу, що в театрі мене не лише достойно оцінюють, а й дають певні аванси, з розрахунку, що я виправдаю і ці аванси, і ще зроблю трішечки більше, ніж я можу на даний момент. І це є для мене гарним стимулом до роботи.