Важливі новини

Білоцерківське РЕВ ДАІ інформує

01.11.2010 року закінчився термін спрощеної реєстрації мопедів, які були придбані до 20.10.2009 року, але не всі власники мопедів встигли зареєструвати їх. Тому до Міністерства внутрішніх справ стали надходити численні звернення громадян з проханням продовжити термін реєстрації мопедів у спрощеному порядку.

З урахуванням зазначених звернень та з метою уникнення соціальної напруги в цьому питанні Міністерством внутрішніх справ підготовлено проект Постанови Кабінету Міністрів України, в якому передбачено перенесення терміну завершення спрощеного порядку реєстрації мопедів до 1 липня 2011 року.

Про реєстрацію мопедів, придбаних після 20.10.2009 року, ми вже інформували, але ще раз нагадуємо: щоб зареєструвати ваш транспортний засіб, необхідно пред’явити довідку - рахунок або документ, що підтверджує правомірність придбання транспортного засобу.

Білоцерківське РЕВ ДАІ чекає власників мопедів, придбаних до 20.10.2009 року, для спрощеної реєстрації та звертається з проханням передати дану інформацію своїм близьким, знайомим.

Шановні власники мопедів!

Запрошуємо Вас зареєструвати свої транспортні засоби своєчасно, щоб не створювати ажіотажу, коли до кінця дії терміну залишиться кілька днів.

Інспектор
Білоцерківського РЕВ ДАІ
капітан міліції В.В. Карук