Важливі новини

Кращий студент року

Ось і визначили у Білій Церкві кращого студента 2010 року! У 2008 році за ініціативи студентів технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету був започаткований міський конкурс «Кращий студент року».

Тож нинішнього року відбувся 2-й міський конкурс, на якому визначали кращого спудея.

Кращий студент року

Кращий студент року

Кращий студент року

Кращий студент року

Кращий студент року

Організатором конкурсу виступив відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради. А проводився він за сприяння Управління освіти та науки Білоцерківської міської ради.

Метою конкурсу є виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формування її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня.

22 листопада на базі Білоцерківського національного аграрного університету відбувся публічний захист творчих робіт учасниками конкурсу.

Під час захисту творчих робіт усі учасники конкурсу успішно впоралися з поставленим завданням і були допущені до фіналу. Сильнішими на цьому етапі конкурсу були:

Катерина Марущак, студентка ІІІ курсу Білоцерківського національного університету – наукова робота на тему «Особливості використання представників класу хвойних в озелененні м. Біла Церква – диплом І ступеня;

Андрій Загурський, студент ІІІ курсу Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу «Відкритий університет розвитку людини «Україна» - наукова робота на тему «Конкурентоспроможність України у глобальному вимірі» - диплом ІІ ступеня;

Ольга Кознадзій, студентка IV курсу Білоцерківської філії Державної академії статистики, обліку та аудиту – диплом ІІІ ступеня.

29 листопада у приміщенні Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. К. Сак­саганського відбулася фінальна частина конкурсу («Візитна картка», «Бліц-турнір», «Світ моїх захоплень»).

Студенти під час змагань показали свої найкращі знання, здібності і таланти. Важко було журі визначити кращих з кращих.

А до складу журі входили досить компетентні і поважні люди.

Склад журі фінальної частини конкурсу:

Голова журі: Юрій Федорович Петрик, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, мов, духовності, молоді та спорту в попередньому скликанні, нині діючий депутат міської ради;

Вікторія Вікторівна Бондаренко, головний спеціаліст по міських святах та фестивалях відділу культури та туризму міської ради;

Дмитро Водянецький, член міської студентської ради, голова студентського парламенту Білоцерківського медичного коледжу;

Наталія Михайлівна Куніцина, методист Білоцерківського будинку художньої творчості системи професійно-технічної освіти Київської області;

Людмила Іванівна Севериненко, директор Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Окрім змагань учасників конкурсу на присутніх чекав ще й цікавий концерт, у якому взяли участь студенти та творчі колективи вищих навчальних закладів Білої Церкви та зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Bellissimo».

Зрештою, журі таки вдалося визначити кращого студента року та переможців в окремих номінаціях.

Отож, у номінації «Інтелект» перемогу здобув Андрій Загурський, студент ІІІ курсу Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу «Відкритий університет розвитку людини «Україна».

У номінації «Цілеспрямованість» перемогла Ольга Кознадзій, студентка IV курсу Білоцерківської філії Державної академії статистики, обліку та аудиту.

Переможцем у номінації «Обдарованість» став Олександр Олійник, студент ІІІ курсу технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

У номінації «Креативність» перемогла Надія Мороз, студентка ІІІ курсу Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

А ось переможницею конкурсу стала Катерина Марущак, студентка ІІІ курсу Білоцерківського національного університету. Вона і отримала звання «Кращий студент 2010 року».

Ми вітаємо переможців та зичимо їм нових перемог та підкорення ще вищих вершин у науці та в житті.

Віталіна Добрянська