Важливі новини

Остання сесія районної ради у році, що минув

24 грудня відбулося засідання другої сесії Білоцерківської районної ради VІ скликання. Цього дня у залі зібралося 55 депутатів районної ради, а також були присутні помічники депутата обласної ради Олександра Колодія та начальник Головного управління промисловості, транспорту та зв’язку Київської облдержадміністрації Володимир Вікторович Очколас.

Остання сесія районної ради у році, що минув

На порядок денний сесії було винесено аж 23 питання. Втім, завдяки злагодженій та плідній роботі профільних депутатських комісій, засідання сесії не було надто тривалим.

Перед тим як розпочати розгляд робочих питань, було виконано кілька приємних місій – привітання з Днем народження, з професійним святом – Днем працівника архівних установ та вручення посвідчень депутатам районної ради.

Потому депутати проголосували за внесення змін до складу лічильної комісії районної ради.

На сесії цього дня було затверджено Регламент Білоцерківської районної ради VІ скликання, Положення про постійні комісії Білоцерківської районної ради VІ скликання, Положення про помічника-консультанта депутата районної ради, Президію Білоцерківської районної ради VІ скликання.

Остання сесія районної ради у році, що минув

Депутати також розглянули та прийняли план роботи Білоцерківської районної ради VІ скликання на перше півріччя 2010 року.

Потому начальник фінансового управління А. Титаренко доповів про виконання районного бюджету за 9 місяців 2010 року.

У ході роботи сесії було розглянуто низку інших важливих питань соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківського району.

Олесь Мазур