Важливі новини

Игорь Кондратюк о проблемах Дубцовой, страхе других судей и фаворитах на «Х-факторе»

Имя Игоря Кондратюка в последнее время не сходит с главных страниц новостных изданий, а все из-за его конфликта с Виталием Козловским. Однако об этом Игорь Васильевич говорить наотрез отказывается, так что, встретив его за кулисами «Х-фактора», беседовали с ним только о шоу. И вот что удалось узнать.

- Коли Євген Літвінкович брав участь у шоу «Україна має талант», Ви говорили, що він класний і талановитий хлопець, але не переможець…

- Я мав на увазі, що ті таланти, які брали участь у шоу в інших жанрах, мали більший резонанс у четвертому сезоні. Йдеться про Work Out, я мав на увазі художника, який малював швидко і реально. Мені здалося, що співак, яким би він не був, не міг перемогти у четвертому сезоні. Тому він не переможець того шоу, що і підтвердило голосування глядачів.

- А зараз на «Х-факторі» у Євгена є шанси перемогти?

- Тут у нього великі шанси, а от наскільки вони реальні – час покаже. Я сподіваюся, що він іще надовго в нашому шоу. 

- Ви запросили його на «Х-фактор», і він потрапив саме до Вашої категорії.

- Так трапилося. Насправді, так вирішили продюсери шоу, і це випадковість, якщо хочете. Він з таким же успіхом міг потрапити і до Серьоги, Сосєдова або Дубцової, якби вони опікувалися категорією «25+».

- Як Вам учасники цього року? Чи можна їх назвати сильнішими або слабшими порівняно з учасниками попередніх сезонів?

- Мені здається, що в цьому сезоні у нас набагато рівніший склад, немає такого очевидного фаворита, яким минулого року був Віктор Романченко. Тому цьогорічне шоу є менш передбачуваним, і боротьба розгортається між усіма, хто тут залишився. Взагалі цей сезон мені здається сильнішим за попередній, адже там був явний фаворит. 

- Аїда Ніколайчук із Вашої категорії, як і Віктор Романченко, потрапила на шоу з «Х-фактору-онлайн»…

- На мій погляд, Аїда Ніколайчук дійсно загадкова, і я кажу це без перебільшення. От Дубцова сказала, що їй такий типаж не подобається. Ну, це її, Дубцової, проблеми як слухача, може, навіть як професіонала. Але є категорія співаків, яка користується популярністю у слухачів, і я не знаю, чому це відбувається. Це якась загадка. Аїда Ніколайчук – якраз із таких загадок. 

- Але судді постійно її критикують.

- Я думаю, що судді, які є моїми конкурентами, просто її бояться, бо не розуміють її феномену. Це нормально для людей – боятися того, чого не розумієш.

- Кого Ви вважаєте фаворитами в інших категоріях?

- Я думаю, що фаворитом серед хлопців є Олексій Смирнов, фаворитом серед дівчат – Юлія Плаксіна, а фаворитом серед гуртів – «D-версія».