Важливі новини

А.Шварцнеггер зіграє головну роль у "Термінаторі-6"

Голлівудський актор Арнольд Шварценеггер анонсував вихід шостого “Термінатора”. У новому фільмі він збирається зіграти головну роль, передає УНН з посиланням на The Independent.

“Я з абсолютним нетерпінням чекаю цього”, — підкреслив актор, відмовившись при цьому розкрити які-небудь подробиці сюжету картини.

Повідомлення про новий “Термінатор” виявилося повним сюрпризом через провал попередньої стрічки “Термінатор: Генезис”, що вийшла в 2015 році.

Нагадаємо, у січні цього року повідомлялося, що кінокомпанія Paramount Pictures прибрала новий фільм про Термінатора з свого прокатного графіка. Стрічка повинна була стати продовженням “Термінатор: Генезис” і мала робочу назву “Термінатор 2”.

Арнольд Шварценеггер знявся в першому фільмі “Термінатор”, який вийшов на екрани в 1984 році, і в його продовженні “Термінатор 2: Судний день”. Він також зіграв у третій кінокартині “Термінатор 3: Повстання машин”. В четвертому фільмі “Термінатор: Та прийде рятівник” творці задіяли його цифровий образ, який з’явився в самому кінці кінокартини.