Важливі новини

Партії Катеринчука і Гриценка об'єднуються

Європейська партія України, лідером якої є Микола Катеринчук, і партія "Громадянська позиція" екс-міністра оборони Анатолія Гриценка готові об'єднатися в одну структуру.

"У нас процес, який ми вже пройшли з "Громадянською позицією" Гриценка. Фактично ми готові до об'єднання в одну структуру. Якщо це буде прикладом для інших партій, ми будемо це тільки вітати", - повідомив Катеринчук в інтерв'ю Радіо Свобода.

Він уточнив, що переговори остаточно завершаться тоді, коли пройдуть з'їзди партій.

"Але на рівні, скажімо, обласних керівників, керівництва виконкомів ми вже домовилися", - сказав Катеринчук.

Зі слів політика, вони прагнуть, щоб це було ширше об'єднання, до якого би входило не тільки дві партії, і щоб воно "мало якусь потужну перспективу".

"Мені здається, що було б цілком розумно все ж таки створити один потужний виборчий проект для того, щоб отримати якомога більше голосів у парламенті, можливо, більшість", - наголосив він.

Нагадаємо, нещодавно було оголошено про гучне об'єднання партії "Сильна Україна" Сергія Тігіпка з правлячою Партією регіонів.

Лідери партії Сергій Тігіпко та Микола Азаров закликали об'єднатися всі політичні і громадські організації, що прагнуть підтримати реформи президента.

Спікер парламенту, лідер Народної партії Володимир Литвин уже припустив, що і його політична сила може оголосити про злиття з ПР.