Важливі новини

Чи буде реконструкція стадіону “Трудові Резерви”?

22 вересня відбулося виїзне засідання Бюджетного комітету Верховної ради разом з керівництвом області, міста Біла Церква та Білоцерківського району  яке відбувалося в м. Біла Церква. Головне питання було яке обговорювалось реконструкція стадіона “Трудові Резерви” Центрального спортивного комплексу Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України. Дуже цікаво чи відбудеться тепер довгоочікувана реконструкція стадіону  який потребує дуже реконструкції бігових доріжок які з часом пришли в занепад і на яких травмоопасно не то що проводити змагання а даже тренуватися.  Окрім бігових доріжок і футбольного поля є багато приміщень для тренувань  які також потребують ремонту і більш сучасних умов для тренувань спортсменів щоб могли показувати кращі результати на змаганнях та прославляти місто.

І одне із питань після реконструкції стадіону зможе Біла Церква проводити у себе крупні всеукраїнські змагання і збирати сильних спортсменів і піднімати туристичну привабливість.

Поки тільки багато  запитань без відповіді. Але сподіваємося на весні перейдуть від розмов що потрібно ремонтувати стадіон до справ і розпочнеться капітальна реконструкція стадіону Трудові Резерви