Важливі новини

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

УЦОЯО опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з хімії, офіційне оголошення результатів учасників відбудеться після перевірки робіт усіх учасників.

Тест ЗНО з хімії, що відкривав цьогорічну сесію проведення тестування, був проведений у вівторок 15 травня та містив 60 тестових завдань.

За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасник ЗНО зможе отримати 94 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного учасника, який є арифметичною сумою балів за виконання усіх завдань тесту, відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Нагадаємо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто відображає місце результату учасника серед результатів інших цьогорічних учасників ЗНО з хімії.

Результати тестування з хімії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з хімії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань з хімії та обчислити власний бал за 200-бальною шкалою.

Нагадаємо, в країні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень цьогорічних абітурієнтів. Результати ЗНО, отримані учасниками, вони використовуватимуть для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

У відповідності з графіком проведення ЗНО у 2012 році, наступними предметами тестування стануть російська мова і географія. Тестування з цих предметів відбудуться у четвер та суботу відповідно.


Правильні відповіді на завдання тесту з хімії ЗНО 2012: