Важливі новини

Вшанували пам'ять визволителів

Вшанували пам'ять визволителів

 

Щороку, наприкінці жовтня, традиційно відбувається низка заходів з метою увіковічнення мужності і героїзму воїнів-визволителів від німецько-фашистських загарбників. В ці дні згадують усіх, причетних до тієї великої події, а більшості із них, на жаль, вже немає серед живих. 


Ряд пам’ятних заходів відбулося і по населеним пунктам Білоцерківського району. Зокрема, 27 жовтня в селі Блощенці біля
пам’ятного знаку захисникам часів Другої Світової війни  працівники районної державної адміністрації хвилиною мовчання та добрими словами вшанували пам’ять славних героїв-визволителів, які віддали життя у боротьбі за наш край, та тих Героїв України, які полягли за Українську державність під час подій на Сході України.


Цього ж дня освітяни Білоцерківщини також вшанували пам'ять воїнів, які загинули під час війни. До пам’ятника в с. Мала Вільшанка квіти поклали заступник голови Білоцерківської РДА Володимир Толочко, начальник відділу освіти Оксана Кравченко, педагоги. Вони згадали і подвиг сучасних воїнів, які виконують свій військовий обов’язок в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.


Традиційно в бібліотечних закладах району організовано тематичні полиці, книжково-ілюстративні виставки, перегляди літератури. У навчальних закладах також заплановані уроки мужності та історичні години.


Ми ніколи не забудемо, що мирне життя здобуте величезними зусиллями наших дідів та прадідів, ціною жертвенного подвигу старшого покоління, які відбудували країну з руїн. Дякуємо їм за це!


.