Важливі новини

Звернення військової прокуратури Білоцерківського гарнізону

Звернення військової прокуратури Білоцерківського гарнізону до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби

Військова прокуратура Білоцерківського гарнізону звертається до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією повернутися на військову службу і добровільно звернутися до найближчого органу військової прокуратури із зізнанням та поясненням причин відсутності на військовій службі.

Самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.

Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний військовий злочин. Більш того, продовжуючи свою протиправну поведінку, така особа з кожним днем лише обтяжує свою вину і моделює ситуацію, яка в подальшому може унеможливити застосування судом більш м’яких заходів кримінального впливу у межах передбаченої законом санкції, більш м’якого покарання, ніж передбачене законом, або звільнення від кримінальної відповідальності.

Закликаємо батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким виправити, можливо, найбільшу помилку у житті, припинити переховуватися від слідства і відкрити для себе повноцінне життя.

З виниклих питань або будь-якої інформації просимо звертатись за телефоном 04563-5-96-91 або за адресою:  Київська область, м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 21А (Військова прокуратура Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України).

 

Слідчий військової прокуратури

Білоцерківського гарнізону                                                              О. Панов