Важливі новини

Київський рибоохоронний патруль звітує щодо результатів своєї роботи за серпень 2019 року


Протягом серпня Київський рибоохоронний патруль викрив 208 правопорушень та нарахував понад 175 тис. грн збитків

 

У період з 1 по 31 серпня 2019 року рибоохоронними патрульними Київщини було здійснено 12 рейдів на водоймах та ринках області. В результаті проведених заходів спільно з правоохоронними органами та громадськими інспекторами рибоохорони було виявлено 208 порушень природоохоронного законодавства. З них 54 правопорушень є грубими за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Також складено 94 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), з яких 12 - на користувачів (промисловиків), 18 - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту та розповсюдження об’єктів тваринного світу), шість - за ст. 85-1 КУпАП (виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь лову), п’ять - за ст. 188-5 КУпАП (невиконання законних розпоряджень чи приписів) та один - за ст. 90 КУпАП (вилов червонокнижної риби). Крім цього, оформлено 30 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, видано дев’ять приписів користувачам і направлено чотири подань на скасування Режимів СТРГ.

«Протягом даного періоду на порушників накладено штрафів у розмірі 48 161 грн. Сума завданих збитків склала 175 633 грн.  В ході проведених заходів інспектори вилучили 334 кг водних біоресурсів. З них 203 кг – на водоймах, 121 кг – за незаконне придбання чи збут та ще 10 кг - за актами виявлення та вилучення безхазяйного майна. А також конфіскували 95 од. заборонених знарядь лову, серед яких понад 1,5 кілометрів сіток», - повідомив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Нагадаємо, сьомого серпня на р. Супій, поблизу с. Шевченкове Яготинського району під час проведення рейду Київський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Громадянин за допомогою шести сіток виловив 26 кг риби, серед якої виявлено 11 екз. золотого карася, який занесений до Червоної книги України. Збитки становлять 3 630 грн.

21 серпня на р. Кам'янка, в адмінмежах с. Дрозди Білоцерківського району під час рейду рибоохоронці Київщини викрили двох громадян, які проводили вилов водних біоресурсів за допомогою забороненого знаряддя лову - «волок». При перевірці виявлено 5 кг незаконно виловлених водних біоресурсів. Сума нанесених збитків складає 9 205 грн.

Цього самого дня на Київському водосховищі, поблизу с. Страхолісся Іванківського району виявлено порушення правил промислового рибальства та Режиму рибальства у рибогосподарських водних об’єктах. Порушникам вдалось добути 165 кг риби. Збитки, розраховані за методикою, склали 96 775 грн.

31 серпня під час рейду Київський рибоохоронний патруль спільно з водною поліцією викрив грубе порушення правил рибальства. Двоє громадян проводили вилов водних біоресурсів в забрід за допомогою шести од. сіток. При перевірці виявлено 8 кг незаконно добутої риби. Сума нанесених збитків складає 5 261,5 грн.

Подію задокументовано на Київському водосховищі, в адмінмежах с. Лебедівка Вишгородського району.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 642-80-26 та
(099) 341-73-18
.