Важливі новини

Київський рибоохоронний патруль звітує щодо результатів своєї роботи за тиждень


За тиждень порушники завдали понад 30 тис. грн збитків, - рибоохоронний патруль Київщини

У період з 1 по 8 вересня 2019 року головні державні інспектори Київського рибоохоронного патруля зафіксували 35 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 17 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, вісім - за ч. 3 ст. 85 КУпАП, два - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП та один - за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. Оформлено сім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«У порушників вилучено 70 кг водних біоресурсів та 45 од. заборонених знарядь лову, а саме: 33 од. сіток, вісім од. «ятір» і по одному екземпляру раколовки, сак-топтухи, «невід» та «екран». Також затримано два човни. Збитки, завдані рибним запасам, склали 30 113 грн», - повідомив керівник рибоохоронного патруля Київщини Володимир Мухін.

Порушення викриті на водосховищах Київське, Канівське, Великий Супій, на річках Броварка, Тетерів, Десенка, озерах Центральне, Йорданське, Сонячне, водоймах загального користування в м. Ірпінь і м. Яготин, обвідному каналі Київського водосховища в с. Ровжі Вишгородського району, Київській ГЕС та ГАЕС.

Нагадаємо, другого вересня на штучній водоймі Київської ГАЕС, що у м. Вишгород Київський рибоохоронний патруль спільно з працівниками водної поліції викрив громадянина, який проводив вилов водних біоресурсів в забрід за допомогою трьох сіток. При перевірці патрульні виявили 5 кг риби. Сума збитків складає 5 661 грн.

Четвертого вересня під час рейду Київський рибоохоронний патруль спільно з водною поліцією виявив двох громадян, які проводили вилов водних біоресурсів з гумового човна за допомогою трьох од. сіток. При перевірці патрульні виявили 10 кг незаконно виловленої риби. Сума нанесених збитків складає 2 499 грн.

Подію задокументовано на Канівському водосховищі, в адмінмежах с. Дівички Переяслав - Хмельницького району.

Наступного дня на ставку номер три, що у м. Яготин Київський рибоохоронний патруль спільно з громадським інспектором рибоохорони викрив грубе порушення правил рибальства.

Громадянин проводив вилов водних біоресурсів з дерев’яного човна за допомогою восьми од. ятерів. Загальна вага вилученої риби становить 36 кг. Сума нанесених збитків складає 17 272 грн.

У всіх випадках складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучені до рішення суду.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 642-80-26 та (099) 341-73-18.